Celal Şengör'den skandal ifadeler! Öğrencisinin eteğini kaldırıp kalçasına tokat attığı anısını anlattı - Son Dakika

Celal Şengör'den skandal ifadeler! Öğrencisinin eteğini kaldırıp kalçasına tokat attığı anısını anlattı

16.09.2021 20:23

Prof. Dr. Celal Şengör, bir yayında kullandığı ifadelerin sosyal medyada yayınlanması ile kullanıcılardan büyük tepki aldı. Videoda öğrencisi olduğu ifade edilen bir kişinin eteğini kaldırdığını ve kalçasına tokat attığını söyleyen Şengör, "Bana bak. Baban bunu yaptı mı? Eksik kalmış. Şimdi tamamlandı" dediğini de ekledi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü'nde ders veren akademisyen ve jeolog Prof. Dr. Celal Şengör, bir yayında geçmişte öğrencisiyle yaşadığı olayı anlattı. Sosyal medyada bir kullanıcı tarafından yayınlanan bu görüntülerin ardından Şengör, büyük tepkilere maruz kaldı.

"ETEĞİNİ KALDIRDIM, KALÇASINA BİR TOKAT ATTIM"

Yaşanan bir olayın ardından çok kızdığını ifade eden Şengör, videonun devamında kız öğrencisi olduğu ifade edilen kişinin eteğini kaldırdığını ve kalçasına tokat attığını ifade etti. Daha sonra ise "Bu dehşete düştü. Baktım böyle bakıyor" dedi.

"BABAN BUNU YAPTI MI?" DİYE DE SORDU

Anlattığı anının devamında kıza "Bana bak. Baban bunu yaptı mı?" diye sorduğunu ifade eden Şengör, "Babam bile bana böyle bir şey yapmadı" cevabı aldıktan sonra "Hah eksik kalmış. Şimdi tamamlandı" diye yanıt verdiğini de ekledi.

Celal Şengör'den skandal ifadeler! Öğrencisinin eteğini kaldırıp kalçasına tokat attığı anısını anlattı

Son Dakika Güncel Celal Şengör'den skandal ifadeler! Öğrencisinin eteğini kaldırıp kalçasına tokat attığı anısını anlattı - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Fenerbahçe taraftarının sabrı taştı! Kadıköy'de tribünler, Ali Koç'u istifaya çağırdı 21:13 Fenerbahçe taraftarının sabrı taştı! Kadıköy'de tribünler, Ali Koç'u istifaya çağırdı Salah, Old Trafford'a kabus gibi çöktü! Tarihi maçta Liverpool, Manchester United'ı 5-0 yendi 20:25 Salah, Old Trafford'a kabus gibi çöktü! Tarihi maçta Liverpool, Manchester United'ı 5-0 yendi Kılıçdaroğlu'na İzmir'de vatandaştan tepki: Bu söylenecek kelime mi? 19:41 Kılıçdaroğlu'na İzmir'de vatandaştan tepki: Bu söylenecek kelime mi?
Karamollaoğlu'ndan Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş yorumu: İkisi de tahliye edilmeli 18:53 Karamollaoğlu'ndan Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş yorumu: İkisi de tahliye edilmeli Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak 17:57 Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak Eski mağaza çalışanı, müşterilerin yaptıklarını tek tek anlattı: Kadınlar kirli iç çamaşırlarını bırakıp gidiyorlardı 17:36 Eski mağaza çalışanı, müşterilerin yaptıklarını tek tek anlattı: Kadınlar kirli iç çamaşırlarını bırakıp gidiyorlardı
Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi 16:03 Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi 14:33 "Mercedes'e binmek günahtır" diyen Temel Karamollaoğlu, makam aracının markası sorulunca neye uğradığını şaşırdı
Advertisement