Son Dakika Haberleri: ABD'de Mezarın İçine Konulan Tabutun Üzerine Bacak Düştü

ABD'de Mezarın İçine Konulan Tabutun Üzerine Bacak Düştü

7 ay önce İlandır

ABD'de cenaze töreni sırasında, kazılan mezara bırakılan tabutun üzerine yan mezardan bir ayak düştü. Cenazeye katılanlar, korkunç olay sırasında şoke oldu.

 ABD'de 82 yaşındaki bir adamın cenaze töreni sırasında tabut tam kazılan çukura bırakılırken, toprak içinden bir bacak tabutun üzerine düştü. Törene katılanlar, korkunç olay sırasında ne yapacağını bilemedi.

TABUTUN ÜZERİNE BACAK DÜŞTÜ

 New Jersey'de 85 yaşındaki Celeveland Butler, ailesi tarafından Mount Holiness mezarlığında toprağa verilirken oldukça garip bir olay yaşandı.

Yaşlı adamın tabutunun üzerine giysi ve platik bir torba ile kaplanmış bir bacak düştü. Tabutu gömen cenaze evi çalışanları işine hiç bir şey olmamış gibi devam etti.

''HEPİMİZ ŞOKE OLDUK''

Yaşlı adamın kızı Sandra Butler, "Hepimiz şoke olduk. Aynı anda tepki verdik. Çünkü çalışanlar ayak hakkında tek kelime etmedi. Ancak öylece düşen ceset bir insana aitti. Birilerinin yakını sevdiği birisiydi" dedi.
Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

Adapazarı'nda Yol Kapatıp Araçlarda Uygulama Yapan Sahte Polisler Yakayı Ele Verdi