"Cinin yüzünü açtım" diyerek video çeken genç, izleyenleri hayrete düşürdü! - Son Dakika

"Cinin yüzünü açtım" diyerek video çeken genç, izleyenleri hayrete düşürdü!

22.05.2022 18:59

Sosyal medyada bir kullanıcı, "Cinin yüzünü açtım" diyerek paylaştığı videosuyla gündem oldu. Videodaki cismin yüzündeki gariplik ise izleyenleri hayrete düşürdü.

Sosyal medyada birbirinden ilginç videolar paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak paylaştığı korku videolarıyla tanınan bir genç tarafından yayınlanan video, kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve izlenme aldı.

"CİNİN YÜZÜNÜ AÇTIM"

Dağlık bir alanda üzerinde siyah örtü olan cismin yüzünü açan genç, karşılaştığı manzaranın ardından kendisini yere attı. Cismin yüzündeki şekil de izleyenleri hayrete düşürdü.

"BU TAMAMEN KURGU"

Sosyal medyada video hakkında çok sayıda yorum yapıldı. Kullanıcılar, videonun tamamen kurgudan ibaret olduğunu iddia etti. Bazıları ise gerçek olduğunu savundu. Söz konusu video, kısa sürede çok sayıda izlenme aldı.

YORUMLAR (1)
  • Tuğrul Coşar: Gerçek gerçek siz bu işlerle uğraşmaya devam edin tüm kuşlar tamam leylek kalmıştı o da tm olacak :) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO liderlerine terörün gerçek yüzünü gösteren videoyu izletti Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO liderlerine terörün gerçek yüzünü gösteren videoyu izletti Doğuştan elleri olmayıp bacak kısalığı bulunan esnafın yaptıklarını görenler hayrete düşüyor Doğuştan elleri olmayıp bacak kısalığı bulunan esnafın yaptıklarını görenler hayrete düşüyor

Son Dakika Yaşam 'Cinin yüzünü açtım' diyerek video çeken genç, izleyenleri hayrete düşürdü! - Son Dakika


Advertisement