Son Dakika Haberleri: Çöp Yakmak İsterken Az Kalsın Evi Yakacaktı

Çöp Yakmak İsterken Az Kalsın Evi Yakacaktı

5 gün önce

Çöp yakmak isterken az kalsın evi yakacaktıTEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bir çiftçi, evinin önündeki çöpleri yaktıktan sonra eve uyumaya gidince, ardından yangın çıktı.

Çöp yakmak isterken az kalsın evi yakacaktı

TEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde bir çiftçi, evinin önündeki çöpleri yaktıktan sonra eve uyumaya gidince, ardından yangın çıktı. Evin ambarında yanan balyalar, mahalle sakinleri ve itfaiyenin erken müdahalesiyle söndürüldü.
Edinilen bilgiye göre, İbribey Mahallesi'nde çiftçilikle uğraşan Eyüp Kayserili, evin önündeki çöpleri ateşe verdi. Yanan ateşe su döken Kayserili, eve uyumaya çıktı.
Bir kaç dakika sonra evin alt katındaki ambarda istiflenmiş balyalar yanmaya başladı. Yoldan geçen mahalle sakinlerinin yangını fark etmesi üzerine itfaiyeye haber verildi. Mahalleli ve itfaiyenin zamanında müdahalesiyle yangın eve sıçramadan önlendi.
Yangında, 300 saman balyasının kullanılamaz hale geldiği belirtildi.
Olay yerinde konuşan Eyüp Kayserili, "Çöpleri yaktıktan sonra ateşi söndürdüm. Arkamdan yangın çıkmış" dedi.
İHA Muhabirine konuşan İbribey Mahallesi Muhtarı Salih Güler de, mahalle halkının zamanında müdahalesiyle yangının eve sıçramadan söndürüldüğünü ifade etti. Muhtar Güler, olay yerine zamanında gelen itfaiye ekiplerine de teşekkür etti.

YORUMLAR


Kadıköy'de, Karnından Bıçaklanan Genç 300 Metre Yürüdükten Sonra Can Verdi 4 Çocuk Annesi Sevgilisini Öldüren Galerici, Suriye'ye Kaçmayı Planlarken Yakalandı

İki Ayrı Depoya Yapılan Baskında 19 Bin Paket Kaçak Sigara El Geçirildi Karısını Döven Koca, Evi Ateşe Verip Boğazına Dayadığı Kırık Cam Parçasıyla İntihara Kalkıştı!