"Dansın Yaratıcı Gençleri" adlı çevrim içi dans yarışması için başvuru süreci başladı - Son Dakika

"Dansın Yaratıcı Gençleri" adlı çevrim içi dans yarışması için başvuru süreci başladı

08.04.2021 15:25

Tan Sağtürk Akademi ve İstanbul Street Dance Karnavalı Genel Koordinatörü Duygu Etikan iş birliğiyle gençlere yönelik çevrim içi dans yarışması düzenlendi.

Tan Sağtürk Akademi ve İstanbul Street Dance Karnavalı Genel Koordinatörü Duygu Etikan iş birliğiyle gençlere yönelik çevrim içi dans yarışması düzenlendi.

Tan Sağtürk Akademi'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 29 Nisan Dünya Dans Günü kapsamında düzenlenen "Dansın Yaratıcı Gençleri" adlı çevrim içi solo dans yarışmasında gençler, hayal güçlerini, fiziksel ve zihinsel yeteneklerini "Street Dance" kategorisindeki figürlerle ortaya koyacak.

Gençler kategorisinde 13-17 yaş, yetişkinler kategorisinde 18 yaş üstü katılımcıların yetenekleri sergileyeceği yarışmaya katılmak isteyenler 18 Nisan'a kadar 1 dakikalık yaratıcı çevrim içi solo "Street Dance" performanslarını sosyal medya platformlarına yükleyebilecek ve www.tansagturkakademi.com adresinden başvuru formlarını doldurabilecek.

Değerlendirme jürisinin değerlendirmesiyle seçilecek kişiye, uluslararası üne sahip koreograflarla dijital platformda danışmanlık alma imkanı verilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 'Dansın Yaratıcı Gençleri' adlı çevrim içi dans yarışması için başvuru süreci başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu