Didi Yeni Reklamına "Galaksinin En Soğuk Çayı" Sloganıyla Hazırlandı - Son Dakika

Didi Yeni Reklamına "Galaksinin En Soğuk Çayı" Sloganıyla Hazırlandı

24.05.2017 15:44
Didi Yeni Reklamına

Didi’nin “Galaksinin en soğuk çayı” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasında, Pascal Nouma’nın ve Mustafa Topaloğlu’nun rol aldığı filmler yer alıyor.

Didi'nin "Galaksinin en soğuk çayı" sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasında, Pascal Nouma'nın ve Mustafa Topaloğlu'nun rol aldığı filmler yer alıyor.

Pascal Nouma ve Mustafa Topaloğlu'nun sohbetlerine tanıklık edileceği filmler, ikilinin birbirlerine yaptıkları şakalar üzerinden kurgulandı. Didi ekibi tarafından çekimlerin oldukça eğlenceli geçtiği söylenen filmler, ikilinin enerjisini, samimiyetini ve zekasını da ekranlara yansıtacak.

Çekimlerin 3 günde bittiği ve Can Ulkay tarafından yönetilen reklam filmleri Ramazan ve bayram dönemleri de dahil olmak üzere, bu yaz ekranlarda olacak. Dünyaca ünlü bir sporcuya, bir galaksi starının eşlik ettiği reklam kampanyasıyla Didi, iletişimdeki sıra dışı yaklaşımını bir adım daha öteye taşımayı amaçlıyor. - İSTANBUL

Didi Yeni Reklamına Galaksinin En Soğuk Çayı Sloganıyla Hazırlandı
Didi Yeni Reklamına Galaksinin En Soğuk Çayı Sloganıyla Hazırlandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Didi Yeni Reklamına 'Galaksinin En Soğuk Çayı' Sloganıyla Hazırlandı - Son Dakika


Son Dakika

İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı