Didi Yeni Reklamına "Galaksinin En Soğuk Çayı" Sloganıyla Hazırlandı - Son Dakika

Didi Yeni Reklamına "Galaksinin En Soğuk Çayı" Sloganıyla Hazırlandı

24.05.2017 15:44
Didi Yeni Reklamına

Didi’nin “Galaksinin en soğuk çayı” sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasında, Pascal Nouma’nın ve Mustafa Topaloğlu’nun rol aldığı filmler yer alıyor.

Didi'nin "Galaksinin en soğuk çayı" sloganıyla hazırlanan yeni reklam kampanyasında, Pascal Nouma'nın ve Mustafa Topaloğlu'nun rol aldığı filmler yer alıyor.

Pascal Nouma ve Mustafa Topaloğlu'nun sohbetlerine tanıklık edileceği filmler, ikilinin birbirlerine yaptıkları şakalar üzerinden kurgulandı. Didi ekibi tarafından çekimlerin oldukça eğlenceli geçtiği söylenen filmler, ikilinin enerjisini, samimiyetini ve zekasını da ekranlara yansıtacak.

Çekimlerin 3 günde bittiği ve Can Ulkay tarafından yönetilen reklam filmleri Ramazan ve bayram dönemleri de dahil olmak üzere, bu yaz ekranlarda olacak. Dünyaca ünlü bir sporcuya, bir galaksi starının eşlik ettiği reklam kampanyasıyla Didi, iletişimdeki sıra dışı yaklaşımını bir adım daha öteye taşımayı amaçlıyor. - İSTANBUL

Didi Yeni Reklamına Galaksinin En Soğuk Çayı Sloganıyla Hazırlandı
Didi Yeni Reklamına Galaksinin En Soğuk Çayı Sloganıyla Hazırlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Didi Yeni Reklamına 'Galaksinin En Soğuk Çayı' Sloganıyla Hazırlandı - Son Dakika


Son Dakika

Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor