Dijital Ekran Kullanımı Nasıl Yaygınlaşıyor? - Son Dakika

Dijital Ekran Kullanımı Nasıl Yaygınlaşıyor?

iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, gün geçtikçe kurumların hayatında daha fazla yer kaplayan dijital ekranların nasıl yaygınlaştığını anlattı.

Dijital Ekran Kullanımı Nasıl Yaygınlaşıyor?, System.String[]

iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, gün geçtikçe kurumların hayatında daha fazla yer kaplayan dijital ekranların nasıl yaygınlaştığını anlattı.


Türkiye'nin en çok dijital ekran satışı ve kurulumunu gerçekleştiren şirketi iDisplay, AVM'lerde ve kurum içinde dijital ekranların yaygınlaşmasına öncülük ediyor. iDisplay'in pilot bölge uygulaması yöntemiyle çalıştığını belirten iDisplay Genel Müdürü Burkan Eker, müşterilerinin, öncelikle dijital ekranların yararlarının görülmesi için belirli bir bölgede kurulum yaptıklarını, ardından elde edilen yararlara bağlı olarak gelen talep doğrultusunda dijital ekranların yaygınlaştığını söyledi.


Dijital ekranların kurumlar için yeni bir deneyim olduğunun altını çizen Eker şunları söyledi: "Müşterimizin örneğin yüz mağazası varsa, bütün mağazalarında değil, belirli pilot bölgelerde dijital ekranları deneyimlemelerine olanak tanıyoruz. Müşterimiz, dijital ekranların ne şekilde artıları olduğunu, ürünlerin satışını hızlandırdığını ya da bir üretim tesislerinde kullanıyorsa ve ekranlarda kurum kuralları yayınlanıyorsa, bu ekranlar sayesinde kurallara daha fazla uyulduğunu gözlemliyorlar. Bunun sonucunda dijital ekranları daha yaygın olarak kullanmaya karar veriyorlar"


Eker, dijital ekranları kullanırken elde edilecek başarıda doğru yazılım ve doğru ürün seçiminin de etkili olduğunu söyledi.

Kaynak: Wise.tv


Son Dakika

Son Dakika: Milli Eğitim Bakanlığı 19 bin 910 sözleşmeli öğretmen alacak Son Dakika: Marmaray ve Başkentray seferleri yarın saat 06.00'da başlıyor İsviçre'de koronavirüsten etkilenenlere verilecek yardım paketleri için metrelerce kuyruk oluştu Mars ve Ay'a insan göndermek için üretilen roket test sırasında patladı! O anlar kamerada İlk olarak 56 yıl önce üretilen prenses tatlısı Sinop'un simgesi oldu Türkiye'de tiryakiler 2019 yılında sigaraya 78 milyar lira ödedi Galeri sahibi, PTT hesabının ekran görüntüsünü paylaşınca 130 bin lirasından oldu Yusufeli Barajı tamamlandığında milli bütçeye yıllık 1,5 milyar TL katkı sağlayacak 1 Haziran'da açılacak spor salonlarıyla ilgili normalleşme detayları belli oldu Son Dakika: 1 Haziran'da açılacak kahvehanelerde; iskambil, okey, tavla oynanamayacak Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, 1 Haziran'da açılacak lokanta, restoran, kafe gibi iş yerleri ile ilgili yeni genelge yayınladı Son dakika: THY ve Pegasus 1 Haziran'da uçuşlara yeniden başlıyor Adalar'a giriş çıkış yasağı 1 Haziran'da sona eriyor 1 Haziran'da açılacak olan tarihi Kapalıçarşı dezenfekte edildi THY uçaklarında ikramlar kutu halinde dağıtılacak, çay ve kahve servisi yapılmayacak