Son Dakika Haberleri: Diyarbakır'da Kalaşnikofla Köy Baskını: 2 Kardeş Öldü, 1 Kişi Yaralandı

Diyarbakır'da Kalaşnikofla Köy Baskını: 2 Kardeş Öldü, 1 Kişi Yaralandı

3 ay önce

Diyarbakır'da kalaşnikofla köy baskını: 2 kardeş öldü, 1 kişi yaralandıDİYARBAKIR - Diyarbakır'da akraba olan iki aile arasında yaşanan husumette kan döküldü.

Diyarbakır'da kalaşnikofla köy baskını: 2 kardeş öldü, 1 kişi yaralandı

DİYARBAKIR - Diyarbakır'da akraba olan iki aile arasında yaşanan husumette kan döküldü. Kaleşnikofların kullanıldığı saldırıda 2 kişi öldü, bir kişi ağır yaralandı.
Edinilen bilgilere göre olay, Bağlar ilçesine bağlı Yukarı Akdibek Köyünde yaşandı. Akraba olan iki aile arasında geçtiğimiz günlerde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı husumet başladı. Bunun üzerinde bugün akşamüstü saatlerinde bahçede oturan Karahanlı ailesine akrabaları olan 3 kişi tarafından Kaleşnikoflarla saldırı düzenlendi.
Köylülerin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve güvenlik görevlisi sevk edildi. Saldırının ardından Mehmet ve Tahsin Karahanlı isimli kardeşler olay yerinde hayatını kaybederken, bir kişi de ağır yaralandı. Yaralı, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Köye giriş çıkışlar kapatılırken, saldırganların yakalanması için geniş çapta çalışma başlatıldı.

YORUMLAR


Açlıkla Boğuşan Ülkenin Başbakan Yardımcısı 16 Milyon Dolarla Gözaltına Alındı Siirt Valisi, Havalimanı İşçilerinin Çalışmadığı Görünce Firma Yetkilisini Fırçaladı: Karşında Vali Var!

Haluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti