Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı - Son Dakika

Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı

Karı koca arasında başlayan kavgaya akraba iki aile de karışınca olay kötü sonuçlandı. Kavgada, 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise yaralandı.

Diyarbakır'da karı koca arasında başlayan tartışmaya, aile bireyleri de dahil olunca kan döküldü. Akraba iki aile arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 2 kişi yaşamını yitirirken, 1 kişi de yaralandı.

İKİ AİLE ARASINDAKİ KAVGADA SİLAHLAR ÇEKİLDİ

Alınan bilgiye göre, karı koca tartışması büyüyünce kavgaya dönüştü. Akraba olan çiftin kavgasına aileleri de müdahil olunca olay büyüdü. Bıçaklı ve silahlı kavgaya dönüşen olayda 2 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi ise yaralandı. Olayla ilgili soruşturma da başlatıldı.

Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2020 17:27 - Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı - Son Dakika

YORUMLAR (23)
  • Dünyalı: Muhteremler insanın olduğu heryerde olay olur bunun dogusu uzakdogusu batısı alaskası olmaz bosyere yormayin kendinizi ufak ve ufku olmayan beyinler yorum yapipta kendini rezil etmesin Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bill Gates, koronavirüs salgınının 2022'de sona erebileceğini söyledi Almanya'nın eski Ankara Büyükelçisi'nden skandal sözler: Erdoğan'ın nefesi kesildiğinde Türkiye ile yeniden dost olacağız Modifiye tutkunu genç, 60 bin TL'ye mal ettiği Doğan SLX'i 120 bin TL'ye sattı Ailesinin tezkeresini beklediği askerin ölüm haberi geldi Atletico Madrid'e transfer olan Luis Suarez, Barcelona tesislerinden ayrılırken gözyaşlarını tutamadı Oto galeride silahlı saldırıya uğrayan baba çocuklarını ölmekten kurtardı Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu