Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti - Son Dakika

Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti

13.04.2013 14:07
Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti, System.String[]

Celal Kahraman, dün akşam Melekler Adası adlı gece kulübünde tartıştığı muhtar Ali Yılmaz'ı, domuz avında kullandığı pompalı ile öldürdü.

Bursa'nın Orhangazi- İznik ilçeleri arasında buluna Melekler Adası adlı gece kulübünde sabaha karşı saat 05.00'te meydana gelen olayda, Bilecik'in Osmaneli İlçesi'ne bağlı Sarıyazı Köyü Muhtarı Ali Yılmaz, alacak-verecek meselesi yüzünden Celal Kahraman ile tartıştı. Kısa sürede büyüyen tartışma sonrası gece kulübünden koşarak dışarı çıkan Celal Kahraman, otomobilinde bulunan domuz avında kullandığı pompalı tüfeği alarak tekrar geri dönüp Ali Yılmaz'a üç el ateş etti.

Ağır yaralanan evli ve 3 çocuk babası Ali Yılmaz çağrılan sağlık ekipleri gelene kadar yaşamını yitirdi. Cinayetten sonra kaçan cinayet zanlısı Celal Kahraman saat 07.00'de İznik ilçesinde yakalandı. Kahraman'ın, cinayette kullandığı pompalı tüfek ise yol üzerinde attığı yerde bulundu.

Cinayetle ilgili soruşturmaya Orhangazi Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı.

Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti
Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti
Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Domuz Avcısının Pompalı Dehşeti - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Galatasaray'ın Beşiktaş zaferi sonrası yaptığı paylaşıma beğeni yağıyor Galatasaray'ın Beşiktaş zaferi sonrası yaptığı paylaşıma beğeni yağıyor Bakan Soylu'nun 'stajyer bakan' sözlerine Meral Akşener'den yanıt: Övünüyorum Bakan Soylu'nun 'stajyer bakan' sözlerine Meral Akşener'den yanıt: Övünüyorum Survivor'da neler olmuş neler! Elenen yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan aylar sonra itiraf etti Survivor'da neler olmuş neler! Elenen yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan aylar sonra itiraf etti İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap: Soruşturma talep ediyorum İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap: Soruşturma talep ediyorum
Advertisement