Düğün Dernek'ten Rekor Üstüne Rekor - Son Dakika

Düğün Dernek'ten Rekor Üstüne Rekor

08.01.2014 11:26
Düğün Dernek'ten Rekor Üstüne Rekor, System.String[]

2013'ü yılın en çok izlenen filmi olarak kapatan Düğün Dernek, ayrıca 5. haftasında Türk sinemasının en çok izlenen komedi filmi ünvanını da aldı.

5 HAFTADA 4 MİLYON 400 BİNİ GEÇTİ!

"Düğün Dernek" 4.400.357 seyirci sayısına ulaştı! 2013'ü yılın en çok izlenen filmi olarak kapatan "Düğün Dernek" ayrıca 5. haftasında Türk sinemasının en çok izlenen komedi filmi ünvanını da aldı. 'Düğün Dernek' şimdiden Türk Sineması'nda 'Fetih 1453'ten sonra en çok izlenen film oldu.

5 haftadır vizyonda olan film 5 hafta daha beyazperdede izleyicisi ile buluşacak.

Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı, Sivaslı dört kafadarın düğün macerasını konu alan ve Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Şinasi Yurtseven, İnan Ulaş Torun, Barış Yıldız, Devrim Yakut, Zerrin Sümer gibi isimlerin rol aldığı film hala sinema salonlarında büyük talep görüyor. Haftasonları film adeta kapalı gişe haline geliyor.

Düğün Dernek'ten Rekor Üstüne Rekor

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Düğün Dernek'ten Rekor Üstüne Rekor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tamamen altınla kaplanan Samsung Galaxy S21, 570 bin lira fiyatla satışa sunuldu AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş 26 Ocak'tan itibaren metrobüslerdeki kodlar yerine son istasyonun ismi yazacak Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı, hastane bahçesi savaş alanına döndü Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Newport County kalecisi Tom King'in attığı gol, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...