Son Dakika Haberleri: Düğün Konvoyuna Baskın! Damat Cezaevine Götürüldü

Düğün Konvoyuna Baskın! Damat Cezaevine Götürüldü

7 gün önce

Bursa'da dünyaevine girmeye hazırlanan damadın kınası için, arkadaşları tarafından oluşturulan konvoya polis baskın yaptı. Hakkında 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan damat, gözaltına alınırken gelin ve davetliler ise adliyeye akın etti.

Bursa'da çok sayıda suçtan hakkında kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Yunus Yavuz kınası için gelini almaya giderken aracı polis tarafından durduruldu. Düğünü olduğunu söyleyen damat hakkında kesinleşmiş cezası bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alındı. Kına için toplanan davetliler gelinle birlikte adliyeye akın etti.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Gözaltına alınan Yavuz'a daha önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında işlem yapıldığı, bu suçla ilgili açılan soruşturma kapsamında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapsi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan damat emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan damat düğün yapacağını ve kına için girdiği konvoydan alındığını ifade ederek düğününü yapmak için izin istedi. Yavuz'un bu isteğini reddeden hakim sanığın cezaevine gönderilmesine karar verdi.

"HİÇ BİR ŞEY YARIM KALMADI"

Çıkışta ailesi ile vedalaşan damat gözyaşları içerisinde geline sarıldı. Cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarılan damat Yavuz, çıkışta gazetecilere 'Hiçbir şey yarım kalmadı. Her şey 10 gün sonra kaldığı yerden devam edecek' dedi.

Yavuz'un cezaevine götürülmesinin ardından davetliler ve gelin adliyeden ayrıldı.

Bursa'da Kına Günü Damat Gözaltına Alındı, Gelin Adliyeye Ağladı Hd
Başkan Erdoğan'ın Döviz Çağrısı, Polisleri Harekete Geçirdi Aynı Yolda 3 Saat Ara ile 2 Kaza, 2 Ölü 5 Yaralı

Hırsızlıktan Yakalanan Kadın Kucağında Çocuğuyla Adliyeye Sevk Edildi Kazada Yaralanan Genç Kız, 6 Gün Gün Süren Yaşam Mücadelesini Kaybetti