Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde - Son Dakika

Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde

24.01.2021 17:25

Türkiye'nin yerli İHA ve SİHA'larının sahadaki başarısı dünyanın gündeminden düşmüyor. Başarısıyla bir çok ülkenin dikkatini çeken Türk İHA'ları şimdi de Netflix'te yayınlanan 'Casusluk Sanatı' adlı belgeselde yer aldı.

Küresel dijital eğlence platformu Netflix'te "Casusluk Sanatı" adlı bir belgesel dizi yayınlandı. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği "Gözetim Teknolojileri ve Gökteki Göz" mottosuyla ekrana gelen dizide casusluktaki farklı teknikler ele alınıyor.

BAYRAKTAR TB2 SÜRPRİZİ

Yeni istihbarat teknolojilerinin anlatıldığı, göklerden izlemenin önemine dikkat çekilen dizinin ilk bölümünde izleyicilerin karşısına bir sürpriz çıkıyor. Azerbaycan'ın Karabağ zaferinde kilit rol oynayan Türk İHA'sı Bayraktar TB2 kuyruğunda Türk bayrağıyla izleyicinin karşısına çıktı.

200 MİLYON KULLANICISI VAR

200 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan Netflix, dünyanın en yaygın ve etkili dijital platformlarının başında geliyor. Türk İHA'larının gelişmiş istihbarat teknolojilerini anlattığı bir dizide yer alması Türk savunma sanayiinin geldiği aşamayı ortaya koyuyor.

Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde

Son Dakika Ekonomi Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 1 Mart günü koronavirüs nedeniyle 69 kişi vefat etti, 9 bin 891 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Hangi iller kademeli normalleşmeye geçti? Bakan Koca, risk haritasını paylaştı Şeyma Subaşı'ndan milyarder sevgilisiyle sarmaş dolaş samimi poz Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Öz ve üvey annesini öldürdükten sonra intihar eden gençle ilgili dikkat çeken detaylar Normalleşmeye adım atarken Prof. Dr. Bengi Başer "Haziran" ayını hatırlattı: 1 aya kalmaz yeniden kapanabiliriz Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi Yol yapım çalışması nedeniyle taşınan asırlık türbenin içi boş çıktı