Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde - Son Dakika

Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde

24.01.2021 17:25

Türkiye'nin yerli İHA ve SİHA'larının sahadaki başarısı dünyanın gündeminden düşmüyor. Başarısıyla bir çok ülkenin dikkatini çeken Türk İHA'ları şimdi de Netflix'te yayınlanan 'Casusluk Sanatı' adlı belgeselde yer aldı.

Küresel dijital eğlence platformu Netflix'te "Casusluk Sanatı" adlı bir belgesel dizi yayınlandı. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği "Gözetim Teknolojileri ve Gökteki Göz" mottosuyla ekrana gelen dizide casusluktaki farklı teknikler ele alınıyor.

BAYRAKTAR TB2 SÜRPRİZİ

Yeni istihbarat teknolojilerinin anlatıldığı, göklerden izlemenin önemine dikkat çekilen dizinin ilk bölümünde izleyicilerin karşısına bir sürpriz çıkıyor. Azerbaycan'ın Karabağ zaferinde kilit rol oynayan Türk İHA'sı Bayraktar TB2 kuyruğunda Türk bayrağıyla izleyicinin karşısına çıktı.

200 MİLYON KULLANICISI VAR

200 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan Netflix, dünyanın en yaygın ve etkili dijital platformlarının başında geliyor. Türk İHA'larının gelişmiş istihbarat teknolojilerini anlattığı bir dizide yer alması Türk savunma sanayiinin geldiği aşamayı ortaya koyuyor.

Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde

Son Dakika Ekonomi Dünya gündeminden düşmeyen Türk İHA'ları şimdi de Netflix belgeselinde - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Oghenekaro Etebo vatandaşı Onyekuru'nun takıma katılmasından sonra bambaşka bir kimliğe büründü Sondaj kuyusundan çıkan buhar alev alınca, "doğal gaz" bulduk diye sevindiler "Japonya'nın başkenti neresi?" sorusuna cevap veremeyen gençler hem güldürdü hem düşündürdü Soner Sarıkabadayı uzun saçlı halini paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Fenerbahçe olası bir Trabzonspor mağlubiyeti sonrası Erol Bulut ile yolları ayırabilir Kar geri dönüyor! Mart ayının ilk haftası İstanbul dahil birçok ilde etkili olacak Göbeklitepe'nin minyatürlerini yapıp 5 bin TL'ye kadar satan girişimci, yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım