Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş'u önce öptü daha sonra yıkadı! - Son Dakika

Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş'u önce öptü daha sonra yıkadı!

03.07.2019 19:19

Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Uğur Akkuş ile Ebru Şallı, Göcek'te tatil yaparken samimi pozlar verdi. Ebru Şallı'nın fit vücudu dikkatlerden kaçmadı.

Ege sahillerinde mavi tura çıkan Ebru Şallı - Uğur Akkuş çifti, soluğu Göcek'te aldı. Salsara Koyu'nda görüntülenen ikiliden Ebru Şallı, sabah erken saatlerde uyanarak spor yaptı.

SEVGİLİSİNİ YIKADI

Teknesindeki yürüyüş bandında uzun süre yürüyen Ebru Şallı tatilde de olsa spordan ödün vermedi. İki saatlik sporun ardından denize giren Şallı, fit vücuduyla dikkat çekti. Öğlen saatlerinde uyanan Uğur Akkuş, kahvaltının ardından serin sulara atlayarak rahatladı. Şallı'nın denizden çıkan sevgilisine sarılıp öpmesi dikkat çekti. Yüzerken öpüşen Ebru Şallı-Uğur Akkuş çifti, birbirlerini denize batırdı. Ebru Şallı, duş fıskiyesiyle sevgilisini yıkadı.

Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş'u önce öptü daha sonra yıkadı!

Son Dakika Magazin Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş'u önce öptü daha sonra yıkadı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul'da esnek mesai dönemi: 60 yaş üstü, hamile ve hastalar idari izinli sayılacak, sanayi çalışanları 7.00'de iş başı yapacak Eşini, kayınvalidesini ve baldızını öldürüp intihar etmişti! Her şey 3 çocuğunun gözleri önünde olmuş Son Dakika! 81 ile gönderilen yeni koronavirüs genelgesine göre pek çok işletme 22:00'de kapanacak Son Dakika! Biden'ın ekibinden Trump'ın "Oy sayımını durdurun" çağrısıyla ilgili ilk açıklama: Avukatlarımız hazır bekliyor Depremde hayatını kaybeden Göztepe taraftarı Ali Çağın Kaygusuz'un nişanlısından duygu yüklü paylaşım ABD'nin tarihe geçen ilk kadın Müslüman vekillerinden İlhan Omar, yeniden Temsilciler Meclisi'ne seçildi LPG'li araçlar AVM'lerin kapalı otoparklarına girebilecek Yeni ayakkabıyı alıp yerine ayağındaki eskileri bıraktı, bir de not yazdı: Ayağım üşüyordu, hakkını helal et