(Ek görüntülerle)METROBÜSTE YANGIN; SEFERLER AKSADI - Son Dakika

(Ek görüntülerle)METROBÜSTE YANGIN; SEFERLER AKSADI

30.09.2019 20:27
(Ek görüntülerle)METROBÜSTE YANGIN; SEFERLER AKSADI, System.String[]

Darülaceze Metrobüs Durağında bir metrobüsün motor kısmında yangın çıktı.


Darülaceze Metrobüs Durağında bir metrobüsün motor kısmında yangın çıktı. Yangın kısa sürede söndürülürken metrobüs seferlerinde aksamalar yaşandı.
Beylikdüzü- Zincirlikuyu seferini yapan metrobüsün, Darülaceze- Perpa durağına geldiğinde saat 17.30 sıralarında motor kısmından dumanlar çıkmaya başladı. Metrobüs Şoförü yolcuları hemen tahliye ederken, durum itfaiye ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Yangın nedeniyle metrobüs seferlerinde aksamalar yaşanırken, her iki yönde metrobüs kuyrukları oluştu. Yaklaşık yarım süren çalışmaların ardından, yanan metrobüs çekici yardımı ile olduğu yerden kaldırıldı ve metrobüs seferleri normale döndü.

Görüntü Dökümü
--------------------
-Yanan metrobüsten görüntü
-Metrobüsün motor kısmından dumanların çıkması
-Yolculardan görüntü
- İtfaiye ekiplerinden görüntü
-Yolcuların ters yönden metrobüslere binmesi
-Yığılan metrobüslerden görüntü
-Röpörtajlar
-Genel ve yakın detaylar


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel (Ek görüntülerle)METROBÜSTE YANGIN; SEFERLER AKSADI - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

NASA, Türkiye'deki kuraklıkla ilgili harita yayınladı: Sadece barajlar değil yer altı suları da kritik seviyede "Daha önce F.Bahçeliydi" diyen baba Kahveci'den transfer sözleri: İrfan Can G.Saray'ı istiyor Zorunlu Deprem Sigortası'nda değişiklik Resmi Gazete'de! Azami teminat tutarı 268 bin liraya yükseltildi Hastanede korona tedavisi gören Okan Karacan, nefes almanın öneminden bahsederken gözyaşlarına boğuldu Katliam gibi kazada uzman çavuş, eşi ve minik oğulları yaşamını yitirdi Vakalar düşünce normalleşme gündeme geldi! Tedbirlerin mart ayında esnetilmesi bekleniyor 5 ilde yasa dışı bahis operasyonu: 3 valiz dolusu para ve 3 milyon değerinde altın ele geçirildi Temsilci atamayan Twitter'ın Türkiye'den reklam alması durduruldu