Elazığlı Vatandaştan Gürsel Erol'a: "Eski Bir Ak Partiliyim, Ama Daha Vermeyeceğim Oyumu, Bizi Kurtarın" - Son Dakika

Elazığlı Vatandaştan Gürsel Erol'a: "Eski Bir Ak Partiliyim, Ama Daha Vermeyeceğim Oyumu, Bizi Kurtarın"

20.05.2022 15:46

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da esnafı ziyaret etti. Erol’un yolda karşılaştığı yaşlı bir kadın, “Eski bir AK Partili olarak, ama daha vermeyeceğim oyumu, bizi kurtarın” dedi. Bir vatandaş ise hayat pahalılığından yakınarak, “3 bin 500 liraya nasıl Türkiye’de geçim olacak? Çocuğum üniversiteyi bitirmiş, 25-26 yaşında. Kaç lira ona harçlık vereceksin ki idare edecek” diye konuştu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da esnafı ziyaret etti. Erol'un yolda karşılaştığı yaşlı bir kadın, "Eski bir AK Partili olarak, ama daha vermeyeceğim oyumu, bizi kurtarın" dedi. Bir vatandaş ise hayat pahalılığından yakınarak, "3 bin 500 liraya nasıl Türkiye'de geçim olacak? Çocuğum üniversiteyi bitirmiş, 25-26 yaşında. Kaç lira ona harçlık vereceksin ki idare edecek" diye konuştu.

Gürsel Erol, seçim bölgesi olan Elazığ'da esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Erol'un yolda karşılaştığı yaşlı bir kadın, "Bizi kurtarın lütfen. Bakın eski bir AK Partili olarak, ama daha vermeyeceğim oyumu, kurtarın bizi" dedi.

Erol'un ziyaret ettiği bir kahvehanedeki vatandaşlardan biri ise hayat pahalılığından yakınarak, "3 bin 500 liraya nasıl Türkiye'de geçim olacak? Bir talebe okutsan, İstanbul'a göndersen 500 milyon (500 lirayı kastediyor). Çocuğum üniversiteyi bitirmiş, 25-26 yaşında. Kaç lira ona harçlık vereceksin ki idare edecek" diye konuştu.

Bir esnaf da "Ben asıl sağ görüşlüyüm. Ama size destek olacağım inşallah. Sağ partiliyim dediğim, Tayyip Erdoğancı değilim, Demokrat Partiliyim" dedi.

YORUMLAR
500
CHP'li Ali Öztunç TBMM'de, İliç'teki Siyanür Sızıntısına Tepki Gösterdi: 'Bu Türkiye'nin Çernobili'dir' CHP'li Ali Öztunç TBMM'de, İliç'teki Siyanür Sızıntısına Tepki Gösterdi: 'Bu Türkiye'nin Çernobili'dir' Gürsel Erol: Elazığ'ın Tarımla Uğraşan Birçok Yerinde Elektrikler Kesilmiş Durumda Gürsel Erol: Elazığ'ın Tarımla Uğraşan Birçok Yerinde Elektrikler Kesilmiş Durumda CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Elazığlı Vatandaştan Gürsel Erol'a: 'Eski Bir Ak Partiliyim, Ama Daha Vermeyeceğim Oyumu, Bizi Kurtarın' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement