Son Dakika Haberleri: Elçin Sangu'nun Sevgilisi, Gala Gecesinde Ateşli Sahneleri İzleyemedi

Elçin Sangu'nun Sevgilisi, Gala Gecesinde Ateşli Sahneleri İzleyemedi

2 yıl önce

'Mutluluk Zamanı' filminin galasında Yunus Özdiken, sevgilisi Elçin Sangu'nun Barış Arduç'la olan ateşli sahnelerine dayanamayıp salonu terk etti.

Elçin Sangu'nun Sevgilisi, Gala Gecesinde Ateşli Sahneleri İzleyemedi, System.String[]

Başrollerinde Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt'un yer aldığı Mutluluk Zamanı filminin galası önceki gün gerçekleşti. Ünlülerin akın ettiği gecede Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun ateşli sahneleri internete sızdı.

Galada yaşananları kaleme alan Posta gazetesi yazarlarından Şirin Sever, Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken'in ateşli sahneler esnasında salonu terk ettiğini belirtti.

İşte Şirin Seven'in yazısından bir kesit;

Başrol oyuncuları bu kadar sevilince, Mutluluk Zamanı'nın gala gecesi de çok konuşuldu.

"GUPSE'DE ÖZGÜVEN UZAY SEVİYESİNDE"

Gupse Özay, sevgilisi Barış Arduç'un yanındaydı. Hatta Barış Arduç ve Elçin Sangu ikilisinin çok yakıştırılması sorulduğunda; "Ben de ikisini çok yakıştırıyorum" diye şahane bir açıklama yaptı. Özgüven uzay seviyesinde!


ELÇİN'İN SEVGİLİSİ DAYANAMADI

Bu arada filmdeki romantik öpüşme ve sevişme sahneleri başlamadan evvel, Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.


İnsanlık hali; sevgilisinin sevişme sahnelerini görmeyi tercih etmiyor demek ki!

Ayrıca ekibin arasına girmek, sevgilisinin yanıbaşına kurulmak yerine arkaya geçip oturmayı tercih eden, dikkat çekmek istemeyen bir sevgiliyi de ancak takdir ederim.


Haber Yayın Tarihi : 11.11.2017 10:31 

YORUMLAR


Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Komşular kötü koku ihbarında bulundu! Eve giren polis büyük şok yaşadı Esenler Otogarı'nda akılalmaz olay! Gece gelip duvar ördüler