Erbaa'da İlahi Konseri - Son Dakika

Erbaa'da İlahi Konseri

14.08.2012 08:23
Erbaa'da İlahi Konseri

Müslüm Barış ve Ahmet Fevzi ilahileriyle, Sunucu Nebi Kaya şiirleriyle, semazenler ise gösterileriyle göz kamaştırdılar.

Erbaa Belediye Ramazan Ayı Etkinlikleri Bünyesinde Erbaa'da Bir elektronik firması sponsorluğunda sunuculuğunu Nebi Kaya'nın Yaptığı Müslüm Barış Ve Ahmet Fevzi ilahi halk konseri verdiler.

Konserde Müslüm BARIŞ ve Ahmet FEVZİ ilahileriyle, Sunucu Nebi Kaya şiirleriyle, semazenler ise gösterileriyle göz kamaştırdılar.

Erbaa Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen konsere Erbaa'lılar yoğun ilgi gösterdiler. Cumhuriyet Meydanını hınca hınç dolduran vatandaşlar iki ilahi sanatçısını, sunucuyu ve semazenleri konser sonunda ayakta alkışladılar.

Erbaa'lı vatandaşlar Mübarek Ramazan Ayında Kendilerini geceleri de manevi havanın doruğuna çıkaran bu tür etkinlikler için Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan'a teşekkür ettiler.

Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan;

"Ramazan ayında her gece farklı bir etkinlik düzenlemeye çalışıyoruz. Kadın, erkek yaşlı, genç ve çocuklarımız etkinliklerimize yoğun ilgi gösteriyorlar. Etkinliklerimize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ama Özellikle aileleri ve bayanları ayrıca tebrik ediyorum." dedi.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Erbaa'da İlahi Konseri - Son Dakika


Advertisement