Erkeğe Dönen Ünlü Yıldız Kim? - Son Dakika

Erkeğe Dönen Ünlü Yıldız Kim?

06.09.2011 09:00
Erkeğe Dönen Ünlü Yıldız Kim?, System.String[]

Aşırı spor ona yaramadı! Güzel oyuncunun vücudu erkeksi hatlara sahip olmaya başladı. Peki kim bu ünlü?

Ünlü bir sporcuyla bir arada olmak herkese yaramıyor. Bir zamanların en seksi vücutlu kadınlarından biri olarak görülen Cameron Diaz'ın (38) Alex Rodrigez ile beraber olmaya başlamasından sonra vücudu, akıl almaz bir hale geldi.

Kıvrımlarını kaybeden ve aşırı kaslı bir vücuda sahip olan Diaz'ın vücudu bir erkek vücudunu andırmaya başladı.

ŞEKİL DEĞİŞTİRDİ

In Touch dergisi güzel oyuncu hakkında, "Yüzü bile aşırı spor yapmaktan şekil değiştirdi. Yönetmenlerden teklif almamaya başladı" diye yazdı.

SABAH

Erkeğe Dönen Ünlü Yıldız Kim?

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Erkeğe Dönen Ünlü Yıldız Kim? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hafta içi her gün gece saat 21:00 ile sabah 05:00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı EDHO dizisi ekibine saldıran şüphelilerden kafa karıştıran ifade: Mağdur biziz, Oktay Kaynarca ölümle tehdit etti Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'den aldatılma itirafı: Yabancı olduğum bir durum değil Kebap ustası, alacak-verecek tartışması yüzünden tütüncü tarafından silahla vurularak öldürüldü Merkel'den AB zirvesi öncesi dikkat çeken Türkiye açıklaması: İlişkilerde istenen ilerleme olmadı TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı