Erşan Kuneri dizisinde başrolü paylaşacaklar - Son Dakika

Erşan Kuneri dizisinde başrolü paylaşacaklar

29.01.2021 09:02
Erşan Kuneri dizisinde başrolü paylaşacaklar, System.String[]

Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu önceki gün ünlü komedyenin Levent'teki ofisinden çıkarken görüntülendi.

Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu önceki gün ünlü komedyenin Levent'teki ofisinden çıkarken görüntülendi. "Erşan Kuneri" adlı projede birlikte rol alacak olan ikilinin toplantısı yaklaşık 3 saat sürdü. Çıkışta ünlü komedyenin, elindeki siyah bastonu dikkat çekti.

Yeni projesi için ser verip sır vermeyen Yılmaz, "Sürpriz. Kadroda ben ve Uraz var" dedi. Uraz Kaygılaroğlu, menajer Gamze Okutucu ile aşk yaşadığı iddiaları hakkında ise "Yok be abi, gözünü seveyim" açıklamasını yaptı.

Erşan Kuneri dizisinde başrolü paylaşacaklar

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Erşan Kuneri dizisinde başrolü paylaşacaklar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ta sakatlık depremi! Cenk Tosun sezonu kapattı Beşiktaş'ta sakatlık depremi! Cenk Tosun sezonu kapattı Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Kamyonetlerin kafa kafaya çarpıştığı kazada abla sinir krizi geçirdi: Kardeşim öldü mü? Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme

Son Dakika Haberleri

22:05