Son Dakika Haberleri: Eski Bacanağının Yol Verdiği Alişan, Çağla Şıkel ile Yeni Bir Dizide Oynayacak

Eski Bacanağının Yol Verdiği Alişan, Çağla Şıkel ile Yeni Bir Dizide Oynayacak

10 ay önce

Eda Erol ile ayrıldıktan sonra, ATV'de Ali Özbir'in yapımcılığını üstleneceği projeden olan Alişan, Çağla Şıkel ile Kanal D'de yeni bir dizide rol alacak.

Alişan, Eda Erol ile ayrılınca ATV'de yapacağı programdan da olmuştu. Alişan'ın eski bacanağı Ali Özbir nişan bozulunca programı da iptal etmişti. Ünlü türkücü yeni ekmek kapısını buldu.

KANAL D EKRANLARINDA YER ALACAK

Cennet Mahallesi dizisinin ikilisi Çağla Şikel ve Alişan "Sarı Melekler" dizisinde buluştu. Dizi Kanal D ekranlarında yer alacak.

İşte Sarı Melekler'in konusu:

Deniz Çelebi ve Levent Gürkan'ın yöneteceği "Sarı Melekler" dizisinde son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Alişan, taksici Metin rolüne hayat verecek. Kendisinin dürüst kişiliğine tamamen zıt olan kardeşi Çetin'le aynı durakta taksicilik yapan Alişan'ın eşi Füsun'u ise Hande Katipoğlu canlandıracak. Dizide gözü eşinden başkasını görmeyen Alişan'ın Bilge adında bir de kız çocuğu olacak.


YORUMLAR


Akşener Meydan Okumuştu! Gaziantep'te Erdoğan'ın Mitingi Öncesi Yollar Kapatıldı Güzel Sunucu, İngiltere Kupayı Kazanırsa Ekrana Çıplak Çıkma Sözü Verdi

Erdoğan, Türkiye'deki Suriyeliler İçin Tarih Verdi: Seçimden Sonra Gönderebiliriz