Son Dakika Haberleri: Eski Bacanağının Yol Verdiği Alişan, Çağla Şıkel ile Yeni Bir Dizide Oynayacak

Eski Bacanağının Yol Verdiği Alişan, Çağla Şıkel ile Yeni Bir Dizide Oynayacak

3 ay önce

Eda Erol ile ayrıldıktan sonra, ATV'de Ali Özbir'in yapımcılığını üstleneceği projeden olan Alişan, Çağla Şıkel ile Kanal D'de yeni bir dizide rol alacak.

Alişan, Eda Erol ile ayrılınca ATV'de yapacağı programdan da olmuştu.  Alişan'ın eski bacanağı  Ali Özbir nişan bozulunca programı da iptal etmişti. Ünlü türkücü yeni ekmek kapısını buldu.

KANAL D EKRANLARINDA YER ALACAK

Cennet Mahallesi dizisinin ikilisi  Çağla Şikel ve  Alişan "Sarı Melekler" dizisinde buluştu. Dizi  Kanal D ekranlarında yer alacak.

İşte Sarı Melekler'in konusu:

Deniz  Çelebi ve Levent Gürkan'ın yöneteceği "Sarı Melekler" dizisinde son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen  Alişan, taksici Metin rolüne hayat verecek. Kendisinin dürüst kişiliğine tamamen zıt olan kardeşi Çetin'le aynı durakta taksicilik yapan  Alişan'ın eşi Füsun'u ise  Hande Katipoğlu canlandıracak. Dizide gözü eşinden başkasını görmeyen  Alişan'ın Bilge adında bir de kız çocuğu olacak.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Babası ve Sevgilisinin İşkencesine Uğrayan Küçük Kız: Canım Çok Acıyordu Tramvaydaki Sosyal Deney Kontrolden Çıkınca Az Daha Dayak Yiyecekti
Acun Ilıcalı'nın İlk Göz Ağrısı Banu, İlk Kez Canlı Yayında!