Eski Galatasaraylı Wesley Sneijder, danışman olarak futbola geri dönüyor - Son Dakika

Eski Galatasaraylı Wesley Sneijder, danışman olarak futbola geri dönüyor

18.01.2021 17:31

Galatasaray'ın Hollandalı eski yıldızı Wesley Sneijder, futbola dönmeye hazırlanıyor. Sneijder'in Hollanda 2. Ligi ekiplerinden FC Den Bosch'ta danışmanlık ya da sportif direktör görevini üstlenmesi bekleniyor.

Galatasaray'ın eski futbolcusu Wesley Sneijder, Hollanda ikinci ligi Eerstedivisie'de yer alan FC Den Bosch ile futbol dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor.

Hollanda basınına konuşan FC Den Bosch'un yatırımcısı Ebert Dollovoet, "Wesley Sneijder ile konuşuyoruz. FC Den Bosch'ta neler yapabileceğimize dair bir sohbetimiz oldu" dedi.

FC Den Bosch'un finansal işlerden sorumlu yöneticisi Peter Poirters ise, "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Çünkü, şu an bir gizlilik gerekiyor" ifadelerini kullandı.

DANIŞMAN YA DA SPORTİF DİREKTÖR OLACAK

Haberin detaylarında Wesley Sneijder'in de FC Den Bosch'ta danışman veya sportif direktörlük benzeri bir görev ile de olsa futbol dünyasına geri dönmek için istekli olduğu belirtilid.

DÜNYA DEVLERİNİN FORMASINI GİYDİ

Ajax, Real Madrid ve Inter'de oynayan Wesley Sneijder, Ocak 2013 - Ağustos 2017 tarihleri arasında Galatasaray formasını terletti. Sneijder, Galatasaray'dan Nice'e ve oradan Al-Gharafa'ya transfer olduktan sonra Ağustos 2019'da futbolu bıraktı.

Eski Galatasaraylı Wesley Sneijder, danışman olarak futbola geri dönüyor

Son Dakika Spor Eski Galatasaraylı Wesley Sneijder, danışman olarak futbola geri dönüyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu'ndan 'ucuz ekmek' şikayetine tepki: Bu gürültünün arkasında başka şeyler hissediyorum İki aile arasında köpek yüzünden çıkan taşlı, sopalı ve silahlı kavgada 12 kişi yaralandı Diplomasız 'Tıp Uzmanı' unvanıyla hasta tedavi eden Metin Hara'nın duruşmasında tanıklar konuştu CNN Türk, Bünyamin Sürmeli'nin yerini Prof. Dr. Orhan Şen ile doldurdu Milan, yeni sözleşme için Hakan Çalhanoğlu'na 4 milyon euro teklif etti Son Dakika: Türkiye'de 24 Şubat günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 9 bin 561 yeni vaka tespit edildi AK Parti'nin İstanbul'u teslim ettiği isim iddialı konuştu: Bizim olan İstanbul'u yeniden alacağız Erdoğan'dan zincir marketlerin fahiş fiyat uygulaması sonrası talimat: Tarım Kredi marketlerinin sayısı artırılacak