Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti - Son Dakika

Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti

12.04.2021 19:17
Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti, System.String[]

Bir dönem podyumlara damga vuran manken Deniz Erhan Murathanoğlu yaşamını yitirdi.

Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu'ndan acı haber. Bir dönemin en popüler isimlerinden biri olan Murathanoğlu hayatını kaybetti.

SON RÖPORTAJINDA ESKİ GÜNLERİ HASRETLE ANMIŞTI

Deniz Erhan Murathanoğlu, uzun bir aradan sonra 2009 senesinde yardım amacıyla podyuma çıkmıştı. Mankenlik günleri ile ilgili Murathanoğlu, "Bizim dönemimizde her şey bugünkünden çok farklıydı. En önemlisi para kazanmanın çok zor olduğu ama paraya değil, güzel duygulara önem verildiği bir dönemdi. Hatırladığım güzellikler o kadar fazla ki bir tanesini anlatmakla diğerlerine haksızlık etmek istemem." şeklinde konuşmuştu.

Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti
Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti
Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti
Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eski manken Deniz Erhan Murathanoğlu hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şampiyonlar Ligi finalinin Türkiye'den alınıp Portekiz'e verilmesi gündemde Şampiyonlar Ligi finalinin Türkiye'den alınıp Portekiz'e verilmesi gündemde Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı Salih Uçan, sosyal medya hesabından Fenerbahçeli yöneticiyi takip etmeye başladı Salih Uçan, sosyal medya hesabından Fenerbahçeli yöneticiyi takip etmeye başladı Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü "Kuzu kuzu gelecekler" diyen Nihat Özdemir'e tepkiler çığ gibi büyüyor
Advertisement