ESKİ MİLLİ ATLET, AV TÜFEĞİYLE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ - Son Dakika

ESKİ MİLLİ ATLET, AV TÜFEĞİYLE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

04.07.2022 13:35

Adana'da üst kat komşusu Lokman D.?nin (33), av tüfekli saldırısına uğrayan Ahmet Pekyen'in (66), tükürük tartışması sonrası öldürüldüğü ortaya çıktı.

Adana'da üst kat komşusu Lokman D.?nin (33), av tüfekli saldırısına uğrayan Ahmet Pekyen'in (66), tükürük tartışması sonrası öldürüldüğü ortaya çıktı. Dün akşam saatlerinde balkona çıkan Lokman D.?nin, Pekyen'in oğlu Onur Pekyen'in başına tükürdüğü ve aralarında tartışma çıktığı öğrenildi. Lokman D.?nin de elektrik teknisyeni Onur Pekyen'in işten dönüş saatini takip edip balkonda beklemeye başladığı belirlendi. Bu sırada Ahmet Pekyen'in, oğlunun kavgaya karışmaması için apartmanın önüne geldiği, bu sırada Lokman D.?nin, balkondan ateş açtığı belirtildi.

'KUZENİME PUSU KURMUŞ'

Öte yandan Pekyen'in yeğeni Ahmet Geçgin, 'Üst kat komşusu sürekli balkondan çöp attığı için aralarında tartışma yaşanıyordu. Dün de kuzenimin başına tükürünce aralarında kavga çıkmış. Şüpheli de kuzenimin iş çıkış saatinde balkonda pusu kurmuş. Babasını görünce ona ateş etmiş' diye konuştu.

Olayın ardından gözaltına alınan Lokman D.?nin, Cinayet Büro Amirliği'ndeki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

YORUMLAR
500
Harabede bir avuç bulunan ata tohumu 8 yılda yaklaşık 70 tona ulaştı Harabede bir avuç bulunan ata tohumu 8 yılda yaklaşık 70 tona ulaştı ABD'deki gelişmeler sonrası Bitcoin son dönemin en yüksek seviyesini gördü ABD'deki gelişmeler sonrası Bitcoin son dönemin en yüksek seviyesini gördü Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ESKİ MİLLİ ATLET, AV TÜFEĞİYLE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement