Son Dakika Haberleri: "Eti Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisi"

"Eti Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisi"

7 yıl önce

Eti Cicibebe'den bebekler için lezzetli ve yenilikçi bir bisküvi daha!

Yıllardır yüksek besin değeri ile bebekleri için vazgeçilmez bir lezzet sunan Eti Cicibebe'den bebekler için lezzetli ve yenilikçi bir bisküvi daha:

Bebek bisküvi pazarının jenerik markası Eti Cicibebe, yeni ürünü Diş Kaşıma Bisküvisi ile diş çıkarmaya başlayan bebeklerin ve annelerin hayatını kolaylaştıracak bir yenilik sunuyor.

Bebekler, ilk dişlerini çıkarırken dişlerini kaşıma ihtiyacı duyar ve huzursuzlaşır. Bu dönemde parmaklarını ya da bazı sert cisimleri ağızlarına alarak dişlerini kaşıma çalışırlar. Eti Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisi, kolaylıkla tutulabilecek şeklinden dolayı bebeklerin dişlerini güvenle kaşımasını sağlarken, alıştıkları ve sevdikleri Eti Cicibebe lezzetiyle çiğneme alışkanlığı geliştirmelerine de yardımcı olur.

12 vitamin ve 7 mineralli yapısı ile bebeklerin sağlıklı gelişimine destek olan ETİ Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisi, süt biberonunda da kolayca eriyen bir yapıya sahiptir. Anneler Eti Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisini süt biberonunda eritip sulu kıvama getirdiğinde bebekler biberonlarından da keyifle yiyebilecektir. Eti Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisi 130 gramlık ambalajlarında ve 1,5 TL ile pazara sunuldu.

Eti Cicibebe Diş Kaşıma Bisküvisi… Bebekler huzurlu, anneler mutlu..Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı Japonya, Binlerce Yabancı İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Konvoyunu Durduran Çocuklara Kayıtsız Kalmadı