Evin Önünde Oynarken Kaybolan 2 Yaşındaki Sami Yusuf, 24 Saat Sonra Ölü Bulundu! - Son Dakika

Evin Önünde Oynarken Kaybolan 2 Yaşındaki Sami Yusuf, 24 Saat Sonra Ölü Bulundu!

08.07.2018 11:51

Bitlis'te evinin önünde oynarken kaybolan 2 yaşındaki Sami Yusuf, 24 saat sonra evinin 4 kilometre yakınındaki ormanlıkta ölü bulundu.

Bitlis'in Ahlat ilçesi Yuvadamı köyünde, dün evin önünde oynarken kaybolan 2 yaşındaki Sami Yusuf Marangoz'un, bu sabah yaklaşık 4 kilometre uzaklıktaki ağaçlıkta cansız bedenine ulaşıldı.

EVİNİN ÖNÜNDE OYNAYAN 2 YAŞINDAKİ ÇOCUK KAYBOLDU

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın 1'inci günü ailesiyle ziyarete gittiği dedesinin köyünde kaybolan ve 18 gün sonra ölü bulunan Leyla Aydemir'in acı haberi, hafızalardaki tazeliğini korurken, bir acı haber de Bitlis'ten geldi.

Ahlat ilçe merkezine yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta bulunan Yuvadamı köyünde yaşayan Marangoz ailesinin en küçük çocuğu Sami Yusuf Marangoz, dün saat 09.00 sıralarında evin önünde oynarken, ortadan kayboldu.

ARAMALAR BUGÜN SABAHA DEK SÜRDÜ

Sami Yusuf'un olmadığını fark eden aile fertleri, akrabaları ve köylüler arama çalışmalarına başladı. Sami Yusuf'un çevrede aranmasına rağmen bulunamaması üzerine yetkililere haber verildi. Jandarma ve AFAD ekipleri, Sami Yusuf için arama çalışması başlattı. Van'dan gelen AFAD ekiplerinin katılımıyla kadavra köpekleri de kullanılarak, yapılan aramalar, bugün sabah saatlerine kadar sürdü.

KÖYE 4 KM UZAKLIKTA ORMANLIKTA CESEDİ BULUNDU

AFAD, jandarma ve köylülerin aramaları sonucu, saat 08.00 sıralarında, köye yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta bulunan ağaçlıkta, Sami Yusuf Marangoz'un cansız bedenine ulaşıldı.

OTOPSİ YAPILACAK

Marangoz ailesine acı haber verilirken, Sami Yusuf'un cenazesi, otopsi yapılmak üzere Ahlat Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Evin Önünde Oynarken Kaybolan 2 Yaşındaki Sami Yusuf, 24 Saat Sonra Ölü Bulundu!
Evin Önünde Oynarken Kaybolan 2 Yaşındaki Sami Yusuf, 24 Saat Sonra Ölü Bulundu!

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Evin Önünde Oynarken Kaybolan 2 Yaşındaki Sami Yusuf, 24 Saat Sonra Ölü Bulundu! - Son Dakika

YORUMLAR (47)
  • metin: devletin politik olarak kendince korktuğu adamları yok etmesi için birer planlanmış bailangıç hep. idam gelince önce kendi korktuklarını yok edecekler. sanmayınki bu ölümler tecavüzler bitecek... hakkını arayan herkes yok olacak.. bekleyin de görün Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Bilen ADAM : Ya akıl var mantık var doğuda hic böyle şeyler olmazdı igdam gelsin diye bu akıl almaz olaylar.... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • pis fakir: iki yasindaki bebek nasil kapinin önünde oyun oynar hayret ediyorum.annesi olacak o kadin nasil bir işle mesgulmus aceba.pess Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı