Evlendirme Dairesinde "Sevgililer Günü" Yoğunluğu - Son Dakika

Evlendirme Dairesinde "Sevgililer Günü" Yoğunluğu

14.02.2016 15:09

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Nikah törenlerinden detaylar Çiftlerden detaylar Cemal Polat ve Nurgül Polat'ın konuşması Sedat Daylan ve Mekiye Daylan'ın konuşması Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un konuşması Evlendirme dairesinde "Sevgililer Günü" yoğunluğu Şanlıurfa'da 49 çift, "Sevgililer Günü"nde nikah kıydırdı Şanlıurfa'da 49 çift "Sevgililer Günü"nde nikah kıydırdı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Nikah törenlerinden detaylar

Çiftlerden detaylar

Cemal Polat ve Nurgül Polat'ın konuşması

Sedat Daylan ve Mekiye Daylan'ın konuşması

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'un konuşması Evlendirme dairesinde "Sevgililer Günü" yoğunluğu

Şanlıurfa'da 49 çift, "Sevgililer Günü"nde nikah kıydırdı

Şanlıurfa'da 49 çift "Sevgililer Günü"nde nikah kıydırdı.

Dünya evine Sevgililer Günü'nde girmek isteyen çiftler, Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evlendirme Dairesine başvurdu. Talepleri kabul eden evlendirme dairesinin, hafta sonu olmasına karşın memurlarına mesai yaptırmasıyla, 49 nikah kıyıldı.

Özel bir günde evlenmenin sevincini yaşayan çiftlerin mutlulukları yüzlerine yansıdı. Nikah şahidi bulamayan bazı çiftlerin ise birbirlerine şahitlik yapmaları dikkati çekti.

Evlendirme dairesine gelerek çiftleri ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol da iki çiftin nikahını kıyarak aile cüzdanlarını verdi. Başkan Demirkol, gazetecilere yaptığı açıklamada, toplum içinde herkesin birbirine sevgi göstermesinin önemini belirtti.

Sevginin bir güne sığdırılmaması gerektiğini kaydeden Demirkol, Sevgililer Günü dolayısıyla çiftlerin ve ailelerin yoğun isteği üzerine mesai yaptıklarını belirterek, "Bu gün için bize müracaat eden bütün çiftlerimizin taleplerini karşıladık. Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum" diye konuştu.

Damatlardan Cemal Polat birbirini sevenlerin beklemeden evlenmesini önererek, "Çok mutluyuz. Her tarih önemlidir ama bu gün daha önemli" ifadelerini kullanırken, gelin Nurgül Polat da 14 Şubat'ta evlenmenin güzel bir duygu olduğunu dile getirdi.

Sedat Daylan, eşinin isteği üzerine Sevgililer Günü'nde nikah kıydıklarını belirtirken, Mekiye Daylan da herkesin Sevgililer Günü'nü kutlayarak, böyle özel bir günde evlenmenin kendisini çok sevindirdiğini kaydetti.

Evlendirme Dairesinde Sevgililer Günü Yoğunluğu
Evlendirme Dairesinde Sevgililer Günü Yoğunluğu
Evlendirme Dairesinde Sevgililer Günü Yoğunluğu
Evlendirme Dairesinde Sevgililer Günü Yoğunluğu

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Evlendirme Dairesinde 'Sevgililer Günü' Yoğunluğu - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor