Son Dakika Haberleri: Susuzluktan Yere Yığılan Atı Ayağa Kaldırıp Devam Eden Adama Sosyal Medyadan Büyük Tepki Geldi

Susuzluktan Yere Yığılan Atı Ayağa Kaldırıp Devam Eden Adama Sosyal Medyadan Büyük Tepki Geldi

6 ay önce

Antalya'da faytona koşulan iki attan birinin seyir halindeyken yere düşüp daha sonra ayağa kalkmak için çırpınması hayvanseverlerin tepkisine yol açtı.

Antalya'nın Alanya ilçesinde faytona koşulan iki attan birinin seyir halindeyken düşüp yerde ayağa kalkmak için çırpınması hayvanseverlerin tepkisine neden oldu. Sahibi tarafından koşumları çıkartılan at ayağa kaldırılıp yoluna devam etti.

AYAĞA KALKMAK İÇİN ÇIRPINDI

Olay geçtiğimiz Cuma günü Alanya'da yaşandı. İddiaya göre faytona koşulan iki attan biri bir anda yere yığıldı. Kalkmak için çırpınan atın görüntüleri bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Sahibi tarafından koşumları çıkartılan at ayağa kaldırılıp yoluna devam etti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Olayın sosyal medyada yayınlanmasından sonra hayvanseverler, atın açlık ve susuzluk sebebiyle dayanamayıp yere düştüğü gerekçesiyle olaya büyük tepki gösterdi. Görüntülerin yayınlanmasının ardından Alanya Tarım İlçe Müdürlüğü ekipleri atı bulup muayene etti. Atın herhangi bir sağlık probleminin olmadığı bildirilirken atın ismi açıklanmayan sahibi, yolda iki at arasındaki dalaşma yüzünden birinin kayıp yere düştüğünü, koşumları sebebiyle kendi kendine kalkamadığını iddia etti.
İngiliz Kraliyeti'ne Bağlı Muhafız Alayında, 25 Yaşındaki Kadın Asker, Komutanına Cinsel Saldırıda Bulundu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Erdoğan'ın Katıldığı Fazıl Say Konseriyle İlgili Açıklama Yaptı

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı