Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu - Son Dakika

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu

29.10.2020 14:54

Fenerbahçe'deki transfer sürecinden bahseden sarı lacivertlilerin yeni sportif direktörü Emre Belözoğlu, Mert Hakan Yandaş'ı kadroya katarken çok zorlandıklarını söyledi.

Fenerbahçe'de yeni sportif direktör Emre Belözoğlu, Haber Global'de transfere dair önemli açıklamalarda buulundu.

Transfer süreci hakkında konuşan Emre Belözoğlu, "Finans, hukuk, iletişim... Burada çok ciddi bir ekip var. Başkanımız, yönetim kurulu, Erol Hoca'mızın da dahil olduğu bir süreci yönettik. Oyuncu transfer ederken bir tek yeteneğine bakıp da oyuncular almayacaksınız. En zor transfer aslında 3-4 tane isim var. Mert Hakan olabilir. Çünkü çok karakterli bir oyuncu. Hem onun hem bizim adımıza zorlu bir süreç oldu. Mert istedi. Bizim de bütçemiz belliydi. Çok farklı sebeplerle tercihi Fenerbahçe oldu" diye konuştu.

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu
Mert Hakan Yandaş

"YAPTIĞIM GÖREVİN TÜRKİYE'DE KARŞILIĞI YOK"

Yeni sportif direktör açıklamalarının devamında; "35'ten sonra kimi arasak "Alo ben Emre abin" oluyor. Doğum günü pastama bile yazmışlardı. Bir efsane oldu ama ben çok abartılacak bir şey yaptım gibi gelmiyor bana. Beni motive eden sözcükler yaptığın şu anki görevin Türkiye'de bir karşılığı yok dedi çoğu kişi" dedi.

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu

Son Dakika Spor Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomide yeni dönemin ipuçları: Önceliğimiz enflasyonu tek haneli rakamlara çekmek Erdoğan, miting için gittiği Tekirdağ'da alandaki kalabalığa sosyal mesafe uyarısı yaptı Patrice Evra, model sevgilisi Margaux Alexandra ile nişanlandı Tülin Özen'in yatak sahnesi Bir Başkadır dizisine damga vurdu Son Dakika! Adnan Oktar'ın 150 yıldan 1365 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi 13 kadını çekiç ve tornavidayla öldüren seri katilin sonunu koronavirüs getirdi Esenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştü Trump'ın "aşıyla ilgili müjdenin kasıtlı olarak geciktirildiği" iddiasına korona aşısını bulan Türk profesörden yanıt: Biz siyaset yapmıyoruz