Son Dakika Haberleri: Futbolu Bırakan Stefan Kiessling, Sezon Başında Yapılan Testlere Eşini Soktuğunu İtiraf Etti

Futbolu Bırakan Stefan Kiessling, Sezon Başında Yapılan Testlere Eşini Soktuğunu İtiraf Etti

4 ay önce

Uzun yıllar Bayer Leverkusen'de oynadıktan sonra futbolu bırakan Stefan Kiessling, sezon öncesi kamplarda dayanıklılık testlerine kendisinin yerine eşini soktuğunu itiraf etti.

Futbolu bıraktıktan sonra sezon başı kamplarını sevmediklerini itiraf eden oyuncular gördük ancak Stefan Kiessling, olaya farklı bir boyut getirdi. Kariyerinin büyük bir bölümünü Bayer Leverkusen'de sürdüren ve geçen sezon sonunda futbolu bırakan Alman forvet, sezon başı dayanıklılık testlerinde kendisinin yerine eşi Norina'yı soktuğunu söyledi.

''EŞİM ÇOK ATLETTİ, O YÜZDEN''

Bild'e konuşan Stefan Kiessling, ''Sezon öncesi kamplarda hiçbir zaman yüzde yüzümü vermedim. Bir kere bile. Koşu performansını ölçen dayanıklılık testleri yapılıyordu. Eşim çok atletik olduğu için bazen benim yerime katılıyordu. Sonuçlar o kadar iyi çıkıyordu ki kimse şüphelenmedi.'' diye konuştu.

"GERÇEKTEN HARİKA BİR HİSMİŞ"

Futbolu bıraktıktan sonra tatilin keyfini çıkardığını söyleyen 34 yaşındaki eski futbolcu, ''Futbolu bıraktıktan sonra emen tatile çıkmamız gerekti. Geçenlerde Meksika'daydık. Eşime dedim ki 'Tatlım, bugün salona gidip çalışmayacağım, biraz sahilde kalacağım.' Gerçekten harika bir hismiş.'' dedi.

(Sporx)


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi Trans Birey, Öpücük Attığı Adam Tarafından Darp Edildi