Son Dakika Haberleri: Game Of Thrones 8. Sezon 6. Final Bölümü Yayınlandı! Game Of Thrones Son Bölüm İzle

Game Of Thrones 8. Sezon 6. Final Bölümü Yayınlandı! Game Of Thrones Son Bölüm İzle

2 ay önce

George R. R. Martin'in kitaplarından uyarlanan Game Of Thrones, 8. sezon 6. final bölümü yayınlandı! Peki, Game Of Thrones 8. sezon 6. bölüm nereden izlenir? 5. bölümde neler oldu?

Game Of Thrones 8. Sezon 6. Final Bölümü Yayınlandı! Game Of Thrones Son Bölüm İzle, System.String[]

Final bölümüyle 19 Mayıs'ta izleyiciyle buluşan Game Of Thrones, Amerika ile aynı anda Türkiye'de de yayınlandı. Game Of Thrones 8. sezon 6. bölüm ne zaman, saat kaçta?

Game Of Thrones 6. Bölüm İzlemek İçin…

GAME OF THRONES 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Game of Thrones 8. Sezon 6. Final bölümü heyecanla bekleniyor. Ekranlara gelen 5. Bölümünde diziye veda eden karakterler izleyicileri şaşırtmıştı. Son Savaş'ta Daenerys Targaryen, Kraliçe Cersei Lannister ile savaşmak için kalan kuvvetleriyle birlikte King's Landing'e gitti. Daenerys, yapılanların intikamını almak için ejderhası ile kralın şehrini ve içindeki masum halkı yakıp kül etmişti.

HBO dizisi Game Of Thrones'u bitirirken, dizinin takipçileri ise final bölümünün tekrar çekilmesi için imza kampanyası yapıyor. George R. R. Martin'in kitabında uyarlanan Game Of Thrones'un ilk sezonu 2011 yılında yayınlanmıştı. 8. Sezon 6. Bölümü ile final yapmaya hazırlanan Game Of Thrones'ta tahta kimin oturacağı ise merak konusu oldu.

GAME OF THRONES 6. FİNAL BÖLÜMÜ SAAT KAÇTA?

GOT'un final bölümü 19 Mayıs'ta izleyici karşısına çıktı. Dünyayı kasıp kavuran dizinin son bölümü 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Türkiye'de dizinin yeni bölümü 19 Mayıs'ı 20 Mayıs'a bağlayan gece Türkiye saati ile 04.00'te izlendi.

Haber Yayın Tarihi: 20.05.2019 10:48 Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! HDP'li Pervin Buldan'dan çok konuşulacak S-400 açıklaması Taşla yaraladığı yılan ısırdı, hayati tehlikesi var