Son Dakika Haberleri: Gaziantep'te "Uyuşturucuya Hayır" Konulu Konferans

Gaziantep'te "Uyuşturucuya Hayır" Konulu Konferans

4 ay önce

Ülkü Ocakları Nizip İlçe Başkanlığı tarafından "uyuşturucuya hayır" konulu konferans düzenlendi.

Gaziantep'te
Ülkü Ocakları Nizip İlçe Başkanlığı tarafından "uyuşturucuya hayır" konulu konferans düzenlendi.

Nizip Belediyesinin konferans salonunda verilen konferansın açılışında konuşan Ülkü Ocakları Nizip İlçe Başkanı Murat Baştosun, en büyük görevlerinin uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı insanları korumak olduğunu ifade ederek, "Madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile ilgili Ülkü Ocakları Nizip İlçe Başkanlığı olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Gençlerimizi sokaktan ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve onların en iyi şekilde topluma yararlı birer birey olmaları için elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız. Çünkü gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Bu sebeple çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz." diye konuştu.

Konuşmanın ardından konferansa konuşmacı olarak katılan psikolojik danışman Rahmi Yeşilçınar tarafından katılımcılara, bağımlılık ile ilgili temel kavramlar ve madde bağımlılığına götüren riskler konusunda sunum yapıldı.

Konferansı, MHP Nizip İlçe Başkanı Yahya Yılmaz ve vatandaşlar izledi.2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi Piar Araştırma, 9 İlin Anket Sonuçlarını Yayınladı! Bursa'da CHP Yarışı Önde Götürüyor