Gençler, Sagopa Kajmer'le Coştu - Son Dakika

Gençler, Sagopa Kajmer'le Coştu

20.11.2014 09:47

Sagopa Kajmer ismiyle bilinen Türkçe Rap müziğin başarılı şarkıcısı Yunus Özyavuz, Çekmeköy’de sevenleriyle biraraya geldi.

Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen konserde hayranlarıyla buluşan Rap Müzik şarkıcısı Sagopa Kajmer, kendisini dinlemeye gelen binlerce genç hayranını coşturdu. Çekmeköy Spor Kompleksi’nde gerçekleşen konsere Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, AK Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve çok sayıda Sagopa Kajmer hayranı katıldı. Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Ünlü sanatçı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Kajmer’e ilginin yoğun olduğu konserde sanatçının sevilen şarkılarına hayranları da eşlik etti.

Gençlere verdikleri hizmetten dolayı memnun olduklarını ifade eden Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, gençleri bir bütün olarak görmekten mutlu olduklarını söyleyerek, "Bu konseri gençlerimize 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da yapacaktık. Bugün burada görüyoruz ki gençliğimiz bir bütün halinde Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz gençliğe vermiş olduğu değeri bir kez daha burada Çekmeköy’ün gençliği var. İstanbul’un her yerinden gelen gençlerimiz var. Türkiye’nin her noktasından gençleri bugün Çekmeköy’de ağırlıyoruz. Bugün gençlerle burada eğleneceğiz. Gençlere Çekmeköy’de verdiğimiz hem eğitim alanında, hem sporda, butür gençlik şölenlerinde her zaman Ahmet Poyraz başkanımızla beraber bu çalışmaları devam ettireceğiz” dedi. 

Konser için 3 saat yolculuk ettiğini dile getiren Sagopa Kajmer hayranı bir genç, “Konser Çin’de olsa yine giderdim. Onu çok seviyorum “ dedi. 12 yıldır Kajmer’i dinlediğini söyleyen bir diğer Sagopa Kajmer hayranı ise heyecanlı olduğunu belirtti. 

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, konser sonunda Sagopa Kajmer’le fotoğraf çekindi. Ardından sanatçıya çiçek takdim etti.

SERDAL ALTINTEPE

Gençler, Sagopa Kajmer'le Coştu
Gençler, Sagopa Kajmer'le Coştu
Gençler, Sagopa Kajmer'le Coştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Gençler, Sagopa Kajmer'le Coştu - Son Dakika


Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı