Gençlerbirliği ile Gümüşlükspor kardeş kulüp oldu - Son Dakika

Gençlerbirliği ile Gümüşlükspor kardeş kulüp oldu

26 gün önce

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, Gümüşlükspor ile "kardeş kulüp" olma konusunda mutabakata vardı.

Sinema ve televizyon sanatçısı Nejat İşler'in de yer aldığı Gümüşlükspor yöneticileri ve teknik heyeti, İlhan Cavcav Tesisleri'nde Gençlerbirliği'ni ziyaret ederek başkan Murat Cavcav ve yöneticilerle bir araya geldi. Ziyarette Nejat İşler, iki kulübün taraftar profilinin çok benzediğine dikkati çekerek, "Bir gün Gençlerbirliği başkanı olarak sizi de stadımızda ağırlamak isteriz. Gümüşlük'e renk katan bir takım olduk, sizin de çok seveceğinize eminim." ifadelerini kullandı.

"KARDEŞ KULÜBÜMÜZÜ DESTEKLEMEYİ ÇOK İSTERİM"

Başkan Murat Cavcav da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Cavcav, "Gümüşlük hakikaten güzel bir yer. Orada sizin gibi değerli insanların katkısıyla futbolun gelişmesi, sevilmesi çok güzel. Bir maçımızda tribünde yer almayı ve kardeş kulübümüzü desteklemeyi çok isterim. Kardeş kulübümüze elbette elimizden gelen desteği vereceğiz." diye konuştu. Ziyaret anısına İşler ve Cavcav, birbirlerine forma hediye etti.

Gençlerbirliği ile Gümüşlükspor kardeş kulüp oldu
Haber Yayın Tarihi: 18.11.2019 05:14 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

Çöp konteynerında yüzlerce kutu ilaç bulundu
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı