Son Dakika Haberleri: Güreş Balkan Şampiyonası İznik'te Yapılacak

Güreş Balkan Şampiyonası İznik'te Yapılacak

4 ay önce

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Balkan Şampiyonası görüşmeleri için İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı ziyaret etti.

Güreş Balkan Şampiyonası İznik'te Yapılacak, System.String[]
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı  Musa Aydın, Balkan Şampiyonası görüşmeleri için  İznik Belediye Başkanı  Osman Sargın'ı ziyaret etti.

Balkan Şampiyonasının  29 Ekim tarihinde 2 boyunca yapılacağını belirten  İznik Belediye Başkanı  Osman Sargın, "Dünyanın çeşitli yerlerinde birçok güreş organizasyonları yapılıyor. Bizler hemşerilerimiz ile gelecek olan sporcuları buluşturmak istiyoruz. Bu bizim çalışmamızdı.  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanımızdan bu konuda destek bekliyoruz" dedi.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı  Musa Aydın ise, "Göreve geldiğimiz ilk zamanlarda dünya genelinde balkan şampiyonaları bir çöküş içerisindeydi. Bizler de gerekli çalışmalarımızın ardından 3 yıldır ilimizde Balkan Şampiyonalarını organize ediyoruz.  İznik bir çok medeniyete başkentlik yapmış bir ilçe. Bizler de  Avrupa Güreş Birliği'ne bu teklifi götürdük. Kendilerine  İznik'i anlattık. Bu yıl 29 Ekimde Balkan Şampiyonası  İznik'te yapılacak" diye konuştu. - BURSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
FETÖ Elebaşı Gülen, Açık Açık Söylemiş: Naim Süleymanoğlu'nu Hiç Sevmem