Gürpınar'da parke taşı çalışması sürüyor - Son Dakika

Gürpınar'da parke taşı çalışması sürüyor

14.10.2020 20:11
Gürpınar'da parke taşı çalışması sürüyor, System.String[]

Gürpınar Belediyesince, kırsal mahallelerde başlatılan yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Gürpınar Belediyesince, kırsal mahallelerde başlatılan yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Mollahüseyin, Tutmaç, Alnıak ve Yedisalkım mahallerinde yürütülen çalışmaları inceledi.

Tanış, gazetecilere yaptığı açıklamada, özellikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı bozulan yollar nedeniyle yaşanan sıkıntıların giderilmesi amacıyla çalışma yürüttüklerini söyledi.

Parke taşı döşeme çalışmalarında sona gelindiğini belirten Tanış, şunları kaydetti:

"Göreve geldiğimiz günden bu yana var gücümüzle başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Amacımız mahallelerimizi yazın toz ve topraktan, kışın ise yağmur ve çamur deryasından kurtarmaktır. 350 bin metrekare çalışma yürüten ekiplerimiz, standartlara uygun çalışmalar sayesinde mahallelerimizi daha modern hale kavuşturuyor."

Tanış, mahallelerde ziyaret ettiği okullarda da öğretmenlerle bir araya gelerek gereken desteği sunacaklarını aktardı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gürpınar'da parke taşı çalışması sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'de denemeleri yapılan koronavirüs aşısıyla ilgili sevindiren gelişme İngiliz şirket, Antalya'da doğa harikası yarımadaya villa dikti MasterChef'te büyük gerginlik! Mehmet Şef, yemeğini tadıma çıkarmayan Barbaros'u azarladı Meteoroloji uyardı: Hem sağanak hem fırtına geliyor Serdar Ortaç'tan Ermenistan'a tepki: Halkına sözüm yok, başındaki adam ruh hastası Milyonlarca gencin düzenleme beklediği KYK borçlarına yapılandırma geliyor Belhanda ve Feghouli ceza mı aldı? Fatih Terim yanıtladı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı