İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor - Son Dakika

İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor

20.10.2021 19:42
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor

İstanbul'da akşam saatlerinde mesai bitiminin ardından trafik yoğunluğu yaşanıyor.

İstanbul'da akşam saatlerinde mesai bitiminin ardından trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Akşam saatlerinde işlerinden dönen vatandaşlar toplu taşıma araçlarında yoğunluk oluşturdu. Metrobüs duraklarında ve aktarma noktalarında yoğunluk gözleniyor.

D-100 kara yolu Ankara istikameti Okmeydanı mevkisinde başlayan trafik yoğunluğu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişine kadar sürüyor.

Mecidiyeköy Meydanı'nda D-100 ve TEM bağlantı yollarında ise trafik zaman zaman durma noktasına geldi. TEM'de Seyrantepe mevkisinde başlayan yoğunluk da FSM köprüsü girişine kadar devam ediyor.

TEM'de Ankara istikametinde Firuzköy - Mahmutbey mevkisi arasında trafikte yoğunluk yaşanırken bazı noktalarda trafik durma noktasına geldi.

Anadolu Yakası'nda D-100 kara yolunda Acıbadem ile Bostancı arasında trafik ağır ilerliyor. Tem otoyolunun ise Üsküdar Ümraniye ve Ataşehir bölümleri ile bağlantı yollarında yer yer trafik yoğunluğu görülüyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ankara istikametinde başlayan trafik Ataşehir'e kadar devam ediyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü yönünde Altunizade'de başlayan trafik köprü girişine kadar devam ederken köprünün Anadolu Yakası girişinde de trafiğin yoğunlaştığı görülüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin trafik uygulamasına göre saat 19.45 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 63 olarak ölçüldü.

İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor
İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul'da trafik yoğunluğu yaşanıyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı 18:15 Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı
Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı 17:59 Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! 16:17 Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı 14:35 Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! 13:14 Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı 12:10 Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor 11:24 Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor
Advertisement