Son dakika Mahmutbey haberleri, Mahmutbey son dakika, son dakika Mahmutbey

Son Dakika Mahmutbey Haberleri

 • Murat Kurum, Kuyumcukent'i ziyaret etti
  22:50 Murat Kurum, Kuyumcukent'i ziyaret etti

  İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler'deki Kuyumcukent'i ziyaret etti. Kurum, 'İstanbul'un geleceği adına biz esnafımızla, vatandaşımızla her zaman beraber olacağız' dedi.

 • İBB Başkan Adayı Kurum: 'İstanbul'da 650 bin konutu dönüştürmek zorundayız, bu bir milli güvenlik meselesi'
  10:38 İBB Başkan Adayı Kurum: "İstanbul'da 650 bin konutu dönüştürmek zorundayız, bu bir milli güvenlik meselesi"

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İstanbul'un bir deprem şehri olduğunu vurgulayarak, 650 bin konutun acil dönüşmesi gerektiğini ifade etti.

 • İmamoğlu: Mültecilere 40 Milyar Dolar Harcadım Dedi mi Peki O Yük Olmadı... Ülkenin Kötü Yönetimini Suratlarına Vurmaya Devam Edeceğim
  29 Şub İmamoğlu: Mültecilere 40 Milyar Dolar Harcadım Dedi mi Peki O Yük Olmadı... Ülkenin Kötü Yönetimini Suratlarına Vurmaya Devam Edeceğim

  İBB Başkanı İmamoğlu Gaziosmanpaşa Halk Buluşmasında vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Eğer emekliye 7 bin lira verirsem, 1,4 trilyon; 10 bin lira verirsem, 1,9 trilyon yük gelir” sözlerine tepki gösteren İmamoğlu “Ben size bütçeye gelen yükle ilgili bir hatırlatma yapayım. Kaç yıl önce hatırlayın. Mültecilere 40 milyar dolar harcadım dedi mi? Peki o yük olmadı. O günden bugüne de dört yıl geçti. Dört yılda daha ne kadar harcadı onu da bilmiyoruz. Bütçeye o kadar yük olan şey var ki. Saraylı mı söylesem başka şeyleri mi söylesem onlara girmeyeceğim. Onun için onlar. işin, bu kötü sayfasını, siyasetin kirli sayfalarını açmaya çalıştıkça ben bu kötü yönettikleri ülkenin ekonomisini, ülkenin eğitimini, ülkenin mülteci sorununu suratlarına vurmaya devam edeceğim kardeşim” dedi.

 • Murat Kurum: İstanbul'un gençliğine hizmet etmek tek amacımız
  29 Şub Murat Kurum: İstanbul'un gençliğine hizmet etmek tek amacımız

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelerek İstanbul'un gençliğine hizmet etmek amacıyla projelerini açıkladı. Kurum, iş kurmak isteyen gençlere destek vereceklerini ve paylaşımlı ofislerin yapılacağını belirtti. Ayrıca, İstanbul'un kaynaklarının doğru kullanılması ve deprem dönüşümünün öncelikli olması gerektiğini vurguladı.

 • Murat Kurum: ' İlk işini kuracak gençlerimize 100 bin TL sermaye vereceğiz'
  29 Şub Murat Kurum: " İlk işini kuracak gençlerimize 100 bin TL sermaye vereceğiz"

  Bağcılar'da gençlerle bir araya gelen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Gençlerimize ilişkin projelerimizi açıkladık.

 • İstanbul'da Yoğun Sis Köprü ve Gökdelenleri Kapattı
  29 Şub İstanbul'da Yoğun Sis Köprü ve Gökdelenleri Kapattı

  İstanbul'un bazı bölgelerinde sabah saatlerinde etkisini gösteren ve özellikle Boğaz hattı boyunca yoğunlaşan sis, köprü ve gökdelenleri de kapattı.

 • Murat Kurum: 'Şehir içi ulaşımında seyahat süresini yüzde 20 düşüreceğiz'
  27 Şub Murat Kurum: "Şehir içi ulaşımında seyahat süresini yüzde 20 düşüreceğiz"

  Murat Kurum: "Şehir içi ulaşımında seyahat süresini yüzde 20 düşüreceğiz" "Yol Üstü Otopark Yönetim Sistemi Uygulamasını hayata geçireceğiz" "İstanbul'un trafiğinde direksiyon sallayan herkese eğitimler vereceğiz" İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli'de Çilesiz İstanbul Tanıtım...

 • Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: 'Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız'
  27 Şub Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: "Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız"

  Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: "Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız" "Yol Üstü Otopark Yönetim Sistemi Uygulamasını hayata geçireceğiz" "İstanbul'un trafiğinde direksiyon sallayan herkese eğitimler vereceğiz" İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli'de Çilesiz...

 • İBB Başkan adayı Kurum, 'Çilesiz İstanbul' programında trafik sorununa yönelik projelerini anlattı Açıklaması
  27 Şub İBB Başkan adayı Kurum, "Çilesiz İstanbul" programında trafik sorununa yönelik projelerini anlattı Açıklaması

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, "Biz, İstanbul'u yavaşlatan, halkımızı bezdiren bu trafik çilesini bitireceğiz.

 • Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: 'Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız'
  27 Şub Murat Kurum'dan motokuryelere müjde: "Motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız"

  İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli'de Çilesiz İstanbul Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşma, "Başta kaza kara noktaları olmak üzere tüm yolarımızda motorcu dostu bariyerlerin sayısını ve uzunluklarını artıracağız. Buradan İstanbul'daki 250 bin motokurye emekçisine de müjdem var.

 • Murat Kurum ''Kandil uzlaşısının adayı İmamoğlu'dur'' dedi, rakibinden sert tepki geldi
  23 Şub Murat Kurum ''Kandil uzlaşısının adayı İmamoğlu'dur'' dedi, rakibinden sert tepki geldi

  Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'un kirli bir pazarlık masasına yatırıldığını söyleyerek, ''Kandil uzlaşısının adayı İmamoğlu'dur'' dedi. Bu sözlere sert tepki veren İmamoğlu, ''Benim; vatanıma, milletime, bayrağıma, atama, dedeme, nineme, Atatürk'üme olan tutkumu sorgulayacak adam anasının karnından doğmadı. İşine bak sen. Bunlar daha azıtacaklar, biliyorum. Kimse kimsenin inancını ölçemez. Ben bir tek Yaradan'a sığınır bir tek Yaradan'dan korkarım'' dedi.

 • AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum: 'Sizin reklam bütçesine ayırdığınız kaynakları biz kentsel dönüşüme harcayacağız'
  23 Şub AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum: "Sizin reklam bütçesine ayırdığınız kaynakları biz kentsel dönüşüme harcayacağız"

  AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, "Sizin reklam bütçesine ayırdığınız kaynakları biz kentsel dönüşüme harcayacağız. Sizin kariyer inşa etmek için harcadığınız kaynakları, biz Bağcılar'ın yuvalarını inşa etmek için harcayacağız.

 • TEM Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası: 1 ölü
  20 Şub TEM Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası: 1 ölü

  TEM Otoyolunda meydana gelen zincirleme trafik kazasında 1 tır ve 2 araç karıştı. Kazada tırın arkasına giren otomobilde bulunan sürücü hayatını kaybetti. Olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sürücü kurtarıldı ancak hayatını kaybetti. Trafik Mahmutbey istikametinde tek şeritten ilerledi.

 • TEM Otoyolunda Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü
  20 Şub TEM Otoyolunda Zincirleme Trafik Kazası: 1 Ölü

  TEM Otoyolu Hadımköy mevkii Mahmutbey istikametinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında, bir tıra arkadan çarpan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti. Kazanın ardından olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sürücü, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kaza nedeniyle Mahmutbey istikametinde trafik yoğunluğu yaşandı. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.

 • Dünya Radyo Günü'nde Radyocular ile Bir Araya Gelen İmamoğlu: 5 Yıldır Benim TRT'de Çıkmış Bir Tek Haberim Yok
  13 Şub Dünya Radyo Günü'nde Radyocular ile Bir Araya Gelen İmamoğlu: 5 Yıldır Benim TRT'de Çıkmış Bir Tek Haberim Yok

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Dünya Radyo Günü”nde sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Radyocuların iktidar kanadınca çözülmeyen sorunlarını dinleyen İmamoğlu, kendisinin de benzer bir durumdan şikayetçi olduğunu dile getirdi. İmamoğlu: “5 yıldır benim TRT'de çıkmış bir tek haberim yok. Bir tek İstanbul Büyükşehir Belediyesi haberi…Mesela birkaç projemiz… Belediyecilik tarihinde daha büyük proje yok. Mesela katı atık yakma tesisi. Yaklaşık 550 milyon Euro. Yani bir metro hattımız mesela, 600 milyon Euro’ya yakın. Yani bunlar büyük işler. Bunu iki dakika geçirirsin ya da otuz saniye. Yok. Çok acı bir şey yani. Bu devletin kanalı. Bizim vergilerimizle dönüyor o çark. ‘Beni versin’ demiyorum zaten. ‘İstanbul'da bir metro açıldı’ dersin ya. Ama otobüs yandı mı gösteriyor. Çok garip bir durum yani. Ve böyle allandıra ballandıra. Enteresan” dedi.

 • Bağcılar'ın Yıldızları Futbol Turnuvası Sona Erdi
  07 Şub Bağcılar'ın Yıldızları Futbol Turnuvası Sona Erdi

  Bağcılar Belediyesi'nin çocukların yarıyıl tatilini verimli geçirmeleri için düzenlediği futbol turnuvası sona erdi. 16 kulübün katılımıyla gerçekleşen etkinlikte çocuklar yeteneklerini sergiledi ve eğlendi.

 • Murat Kurum Başakşehir'de, İkitelli Organize Sanayi Sitesi'ni ziyaret etti
  05 Şub Murat Kurum Başakşehir'de, İkitelli Organize Sanayi Sitesi'ni ziyaret etti

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İkitelli Organize Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek sanayicilerle bir araya geldi. Kurum, ihracat hedeflerini artırmak ve İstanbul'un sanayisini güçlendirmek için çalışacaklarını belirtti.

 • Murat Kurum, İkitelli Organize Sanayi Sitesi'ni Ziyaret Etti
  05 Şub Murat Kurum, İkitelli Organize Sanayi Sitesi'ni Ziyaret Etti

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İkitelli Organize Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek sanayicilerle bir araya geldi. Kurum, ihracat hedeflerini artırmak ve sanayinin gelişimine destek olmak için çalışacaklarını belirtti.

 • Murat Kurum: İstanbul'un sanayisini ayakta tutmalıyız
  05 Şub Murat Kurum: İstanbul'un sanayisini ayakta tutmalıyız

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul'un sanayisini korumanın önemini vurguladı. Kurum, İstanbul'un üretimini ayakta tutmanın ülkenin üretimini artıracağını belirtti. Ayrıca, yeni lojistik merkezler ve Mahmutbey Kavşağı düzenlemesi ile trafik sorunlarını çözeceklerini söyledi. Kurum, İstanbul'da sanayinin de depreme hazırlıklı olması gerektiğini vurgulayarak, İstanbul'un sanayisini güçlü ve dirençli hale getirmek için çalışacaklarını ifade etti.

 • Bağcılar'da Hafriyat Kamyonu Devrildi: Şoför Hastaneye Kaldırıldı
  05 Şub Bağcılar'da Hafriyat Kamyonu Devrildi: Şoför Hastaneye Kaldırıldı

  Bağcılar'da meydana gelen kazada, toprak yüklü hafriyat kamyonu şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada sıkışan şoför, vatandaşlar tarafından kurtarıldı ve ambulansla hastaneye götürüldü. Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

 • Bağcılar'da Hafriyat Kamyonu Devrildi: Şoför Yaralandı
  05 Şub Bağcılar'da Hafriyat Kamyonu Devrildi: Şoför Yaralandı

  Bağcılar'da meydana gelen kazada, toprak yüklü hafriyat kamyonu şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada sıkışan şoför, vatandaşlar tarafından kurtarılarak ambulansla hastaneye götürüldü.

 • Bağcılar'da Hafriyat Kamyonu Devrildi: Sürücü Yaralandı
  05 Şub Bağcılar'da Hafriyat Kamyonu Devrildi: Sürücü Yaralandı

  Bağcılar'da meydana gelen kazada, sürücünün kontrolünden çıkan toprak yüklü hafriyat kamyonu devrildi. Kazada yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Hayati tehlikesi bulunmayan sürücünün tedavisi sürerken trafik tek şeritten sağlandı.

 • Karayollarında Serbest Geçiş Sistemi uygulaması genişliyor
  04 Şub Karayollarında Serbest Geçiş Sistemi uygulaması genişliyor

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işlettiği otoyollardaki toplam 106 gişeden 20'sinin Serbest Geçiş Sistemi'ne dönüştürüldüğünü, kalan 86 noktada daha sistemin devreye alınarak vatandaşların hızlı ve güvenli geçişini sağlayacaklarını duyurdu.

 • Ulaştırma Bakanı: Serbest Geçiş Sistemi tüm otoyollara yayılacak
  04 Şub Ulaştırma Bakanı: Serbest Geçiş Sistemi tüm otoyollara yayılacak

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Serbest Geçiş Sistemi'nin tüm otoyollarına yayılacağını duyurdu. Bakan Uraloğlu, Gebze, Samandıra, Ispartakule, Avcılar ve Hadımköy'de sisteme geçileceğini bildirdi. Ayrıca, 86 otoyola da düzenleme yapılacağını belirtti.

 • Murat Kurum, Beylikdüzü Kapalı Pazar Yeri'ni ziyaret etti
  03 Şub Murat Kurum, Beylikdüzü Kapalı Pazar Yeri'ni ziyaret etti

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Beylikdüzü Kapalı Pazar Yeri'ni ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Kurum, yoğun bir ilgiyle karşılandı.

 • İmamoğlu: 'Sayın Cumhurbaşkanı İstanbul'un İşiyle Uğraşmasın.
  31 Oca İmamoğlu: "Sayın Cumhurbaşkanı İstanbul'un İşiyle Uğraşmasın.

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisiyle ilgili, “yan gelip yattığı” ve “proje değil, bahane ürettiği” iddialarına ilişkin, “2019’da, 74 bin 500 lira Cumhurbaşkanlığı maaşı vardı ve o günkü kurlarla 13 bin 500 dolar yapıyordu. Ve bugün de yine yanılmıyorsam o maaş, 183 bin lira civarında bir maaşa çıktı. Ama ne yazık ki 6 bin dolara kadar inmiş değeri. Yani bence bu hesaplara bakınca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'yle ilgili bütçe hesaplarını, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'yle ilgili matematiğin faydasıyla süreci daha iyi okuyabilirler ve daha da iyi görebilirler. Türkiye'yi yöneten akıl, zihniyet ve Sayın Cumhurbaşkanı bizim bu rakamlarımızla İstanbul'un işiyle uğraşmasın emeklinin zor geçindiği ve onun aldığı maaşla ilgilensin. Açlık sınırının altında kaç milyon hane var bütün Türkiye'de ona baksın. Ve yine söyleyeyim Türkiye'deki döviz artışına maliyet artışlarına çare bulsun, çözüm bulsun. Görevi ve sorumluluğu o. Ben Sayın Cumhurbaşkanı'nı da görevini yapmaya davet ediyorum” dedi.

 • İmamoğlu: Bizim öyle bir engelleme veya bu tarz girişim eylemde bulunmayacağımızı en iyi kendileri bilirler
  31 Oca İmamoğlu: Bizim öyle bir engelleme veya bu tarz girişim eylemde bulunmayacağımızı en iyi kendileri bilirler

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamalarına cevap vererek, engelleme veya girişimde bulunmayacaklarını belirtti. İmamoğlu, ayrıca Gayrettepe metrosunun açılış törenine davet edilmediğini ve Kanal İstanbul ile ilgili Ulaştırma Bakanı Murat Kurum'a sorulması gerektiğini söyledi. Mahmutbey gişelerinin kaldırılması konusunda ise olumlu bir adım olduğunu belirterek teşekkür etti.

 • İmamoğlu: Bizim öyle bir engelleme veya bu tarz girişim eylemde bulunmayacağımızı en iyi kendileri bilirler
  31 Oca İmamoğlu: Bizim öyle bir engelleme veya bu tarz girişim eylemde bulunmayacağımızı en iyi kendileri bilirler

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in engelleme iddialarına cevap vererek, böyle bir eylemde bulunmayacaklarını belirtti. İmamoğlu ayrıca, İstanbul Tasarım Müzesi'nin açılış töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve Ulaştırma Bakanı Abdülkadir Uraloğlu'nun Mahmutbey gişelerinin kaldırılacağı açıklamasını değerlendirdi.

 • İstanbul'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: Sürücü ağır yaralandı
  30 Oca İstanbul'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: Sürücü ağır yaralandı

  İstanbul TEM otoyolu Mahmutbey gişeler mevkisinde seyir halindeki bir otomobile, motosikletteki 2 şüpheli tarafından silahla ateş açıldı. Saldırı sonucunda sürücü ağır yaralanırken, araçta bulunan iş insanı ve eşi yara almadan kurtuldu. Sürücü hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis, kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

 • İş İnsanı Hakan Cengiz ve Eşi Silahlı Saldırıdan Kurtuldu
  30 Oca İş İnsanı Hakan Cengiz ve Eşi Silahlı Saldırıdan Kurtuldu

  İş insanı Hakan Cengiz ve eşi Zehra Cengiz'in bulunduğu araca motosikletli saldırganlar tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Hakan Cengiz ve eşi yara almadan kurtulurken, şoförleri Muhammet Yaşar yaralandı. Olayın ardından polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

 • İstanbul'da iş adamı Hakan Cengiz ve eşine suikast girişimi! Şoförü başından vuruldu
  30 Oca İstanbul'da iş adamı Hakan Cengiz ve eşine suikast girişimi! Şoförü başından vuruldu

  İstanbul'da iş adamı Hakan Cengiz ve eşi Zehra Cengiz'in içerisinde bulunduğu araca silahlı saldırı düzenlendi. Cengiz ailesi yara almazken başından vurulan şoför ise hastaneye kaldırıldı.

 • Gayrettepe-Kağıthane metrosu açıldı, seyahat süresi 30 dakika oldu
  29 Oca Gayrettepe-Kağıthane metrosu açıldı, seyahat süresi 30 dakika oldu

  Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açıldı. Bu hattın açılması ile Gayrettepe-İstanbul Havalimanı 30 dakika, Göktürk-Mahmutbey 38 dakika, Tekstilkent-İstanbul Havalimanı 45 dakika, Taksim-İstanbul Havalimanı 41 dakika, Taksim-Göktürk 26 dakika 4. Levent-İstanbul Havalimanı 35 dakika oldu.

 • Kağıthane metro hattı, 29 Ocak'ta açılacak
  26 Oca Kağıthane metro hattı, 29 Ocak'ta açılacak

  Kağıthane metro hattı, 29 Ocak'ta açılacak ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın son halkası olan Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı'nı 29 Ocak Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açacaklarını duyurdu.

 • Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı 29 Ocak'ta Hizmete Açılıyor
  26 Oca Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı 29 Ocak'ta Hizmete Açılıyor

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın son halkası olan Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı'nı 29 Ocak Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açacaklarını duyurdu. Hattın tamamlanmasıyla birlikte seyahat süreleri de kısalacak.

 • Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı'nın açılışı 29 Ocak'ta yapılacak
  26 Oca Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı'nın açılışı 29 Ocak'ta yapılacak

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın son halkası olan Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı'nın açılışını, 29 Ocak Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleştireceklerini bildirdi. Hattın tamamlanmasıyla seyahat süreleri önemli ölçüde kısalacak ve İstanbul'un ulaşım ağı daha da gelişmiş olacak.

 • İBB Başkan adayı Kurum, 'Türkiye Yüzyılı İstanbul Vizyonu Toplantısı'nda konuştu: (2)
  25 Oca İBB Başkan adayı Kurum, "Türkiye Yüzyılı İstanbul Vizyonu Toplantısı"nda konuştu: (2)

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, "Silivri'ye metrobüs geliyor.

 • AK Parti İBB adayı Kurum, İstanbul projelerini açıkladı
  25 Oca AK Parti İBB adayı Kurum, İstanbul projelerini açıkladı

  AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum projelerini açıkladı.

 • İstanbul'da akşam saatlerinde yoğun yağmur nedeniyle trafik yüzde 90'a çıktı
  24 Oca İstanbul'da akşam saatlerinde yoğun yağmur nedeniyle trafik yüzde 90'a çıktı

  İstanbul'da, akşam saatlerinde yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu yüzde 90'a çıktı.

 • İstanbul Havalimanı-Gayrettepe Metro Hattı'nın son istasyonu yakında hizmete açılacak
  20 Oca İstanbul Havalimanı-Gayrettepe Metro Hattı'nın son istasyonu yakında hizmete açılacak

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İstanbul Havalimanı-Gayrettepe Metro Hattı'nın son istasyonu olan Gayrettepe istasyonunu yakında hizmete alacaklarını bildirdi. Bakan Uraloğlu, hattın özellikleri ve çalışmalar hakkında bilgi verdi ve İstanbul'un raylı sistem ağına olan katkısını vurguladı.

 • Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın Kağıthane-Gayrettepe Etabı Tamamlandı
  20 Oca Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın Kağıthane-Gayrettepe Etabı Tamamlandı

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın Kağıthane-Gayrettepe etabının tamamlandığını açıkladı. Bu sayede hat uzunluğu 37,5 kilometreye çıkacak ve istasyon sayısı 9 olacak. Gayrettepe İstasyonu'nun hizmete alınmasıyla, Havalimanı metro hattı Metrobüs ve Yenikapı-Taksim-Hacıosman Metro hattı ile entegre olacak. Proje ile seyahat süreleri kısalacak.

 • Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın incelemesine katıldı
  20 Oca Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın incelemesine katıldı

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın Gayrettepe-Kağıthane etabınının inceleme programına katıldı. Uraloğlu, hattın entegrasyon sağladığı hatlar ve istasyon sayısının artışı hakkında bilgi verdi. Ayrıca, İstanbul'un ulaşım ana planı ve hedeflerinden bahsetti.

 • Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın incelemesine katıldı
  20 Oca Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın incelemesine katıldı

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın Gayrettepe-Kağıthane etabınının inceleme programına katıldı. Uraloğlu, hattın entegrasyon sağladığı hatlar ve istasyon sayısının artışı hakkında bilgi verdi. Ayrıca, İstanbul'un ulaşım ana planı ve hedeflerinden bahsetti.

 • Bağcılar'da Tekel Bayisine Silahlı Saldırı: 2 Şahıs Yakalandı
  18 Oca Bağcılar'da Tekel Bayisine Silahlı Saldırı: 2 Şahıs Yakalandı

  Bağcılar'da bir tekel bayisine silahla ateş açan 2 şahıs, güvenlik kamerasına yansıyan saldırı anı sayesinde yakalandı. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken, saldırganlar adliyeye sevk edildi.

 • Bağcılar'da Maskeli ve Motosikletli Saldırganlar Tekel Bayisine Saldırdı
  17 Oca Bağcılar'da Maskeli ve Motosikletli Saldırganlar Tekel Bayisine Saldırdı

  Bağcılar'da bir tekel bayisine maskeli ve motosikletli saldırganlar tarafından silahla ateş açıldı. Olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, iş yeri sahibi olayın kendilerine dükkanı devretmemeleri üzerine gerçekleştiğini belirtti. Polis ekipleri saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

 • Bağcılar'da Tekel Bayisine Silahlı Saldırı
  17 Oca Bağcılar'da Tekel Bayisine Silahlı Saldırı

  Bağcılar'da yüzleri maskeli iki kişi plakasız motosikletle tekel bayisine silahlı ateş açtı. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. İş yeri sahibi, daha önce dükkanına gelen şahıslardan şüphelendiğini belirtti.

 • Bağcılar'da Tekel Bayisine Silahlı Saldırı
  17 Oca Bağcılar'da Tekel Bayisine Silahlı Saldırı

  Bağcılar'da yüzleri maskeli iki kişi, plakasız motosikletle bir tekel bayisine silahlı saldırı düzenledi. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. İş yeri sahibi, daha önce dükkanına gelen şüpheli kişilerin saldırıyı gerçekleştirdiğini düşünüyor.

 • Sakarya Hendek'te İki Katlı Evde Çıkan Yangın Söndürüldü
  11 Oca Sakarya Hendek'te İki Katlı Evde Çıkan Yangın Söndürüldü

  Sakarya'nın Hendek ilçesinde Mahmutbey Mahallesi'nde bulunan İ.N'ye ait iki katlı evde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine 112 Acil Servis, itfaiye ve Sakarya Arama Kurtarma ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaklaşık 1 saat süren müdahalesi sonucunda yangın söndürüldü ancak ev kullanılamaz hale geldi.

 • Başkan Öztekin: 'Cumhuriyet'in 100'üncü yılında Kağıthane'ye 100 eser kazandırdık'
  11 Oca Başkan Öztekin: "Cumhuriyet'in 100'üncü yılında Kağıthane'ye 100 eser kazandırdık"

  Türkiye'de Cumhuriyetin 100'üncü yaşı kutlanırken Kağıthane Belediyesi ilçeye 100 dev eser kazandırdı.

 • AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum İSTOÇ'u ziyaret etti
  10 Oca AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum İSTOÇ'u ziyaret etti

  AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İSTOÇ'u ziyaret ederek İstanbul'a odaklanacaklarını ve İstanbul'un basamak olarak kullanılamayacağını belirtti. Kurum ayrıca İmam Galip Usta'yı ziyaret ederek durumu hakkında bilgi aldı ve basın açıklaması gerçekleştirdi. Kurum, mevcut yönetimin İstanbul'a olan ilgisizliğini eleştirerek, İstanbul'un sorunlarına odaklanacaklarını ve bütçeyi iki katına çıkaracaklarını söyledi.

 • Murat Kurum: İstanbul'un bütçesini iki katına çıkaracağız
  09 Oca Murat Kurum: İstanbul'un bütçesini iki katına çıkaracağız

  Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, "Biz İstanbul'da mevcut bütçemizi en az iki katına çıkaracağız ve İstanbullularla birlikte İstanbul'un sorunlarını çözeceğiz.

 • Murat Kurum, İSTOÇ'u ziyaret etti ve İstanbul'a odaklanacaklarını söyledi
  09 Oca Murat Kurum, İSTOÇ'u ziyaret etti ve İstanbul'a odaklanacaklarını söyledi

  AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İSTOÇ'u ziyaret ederek İstanbul'a odaklanacaklarını ve projeleri gerçekleştireceklerini belirtti. Kurum, rakiplerinin İstanbul'a karşı ilgisizlik olduğunu ve İstanbul'u basamak olarak kullanamayacaklarını ifade etti. Ayrıca, sosyal konutlarla ilgili sözleşmelerin vatandaş lehine olduğunu ve İstanbul'da mevcut bütçeyi iki katına çıkaracaklarını söyledi.

 • Murat Kurum: Toplu ulaşıma zam diye bir gündemimiz olmayacak
  09 Oca Murat Kurum: Toplu ulaşıma zam diye bir gündemimiz olmayacak

  31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Kurum'dan hayli iddialı bir açıklama geldi. İSTOÇ Ticaret Merkezi'ni ziyaretinde konuşan Kurum, "Toplu ulaşıma zamla ilgili bir gündemimiz yok. Bırakın zam yapmayı biz trafiği azaltmak istiyoruz. Biz sosyal medya belediyeciliği yapmayacağız" ifadelerini kullandı.

 • AK Parti İBB Adayı Murat Kurum, İSTOÇ'u Ziyaret Etti
  09 Oca AK Parti İBB Adayı Murat Kurum, İSTOÇ'u Ziyaret Etti

  AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, İSTOÇ'u ziyaret ederek trafik yükünü azaltacak yeni lojistik merkezler kuracaklarını ve şehrin çeperini düzenleyeceklerini söyledi. Ayrıca, esnafa dijital pazarlama konusunda destek olacaklarını ve küresel ticaretin merkezinin İstanbul olmasını istediklerini belirtti. Deprem riskini ortadan kaldıracak adımlar atacaklarını da vurguladı.

 • İstanbul'da haftanın ilk mesai gününde yoğun trafik
  08 Oca İstanbul'da haftanın ilk mesai gününde yoğun trafik

  İstanbul'da, haftanın ilk mesai gününde bir çok noktada trafik yoğunluğu yaşanıyor.

 • Bağcılar'da drift yapan sürücü ve Güngören'de patenli genç tehlikeye davetiye çıkardı
  02 Oca Bağcılar'da drift yapan sürücü ve Güngören'de patenli genç tehlikeye davetiye çıkardı

  Bağcılar'da bir sürücü sokak arasında otomobille drift yaparken çevredekileri rahatsız etti. Güngören'de ise patenli bir genç, seyir halindeki bir otomobilin arkasına tutunarak tehlikeli bir yolculuk yaptı. Her iki olay da cep telefonu kameralarına yansıdı.

 • İstanbul Valisi Davut Gül, yılbaşı dolayısıyla kent genelinde denetim ve ziyaretler gerçekleştirdi
  01 Oca İstanbul Valisi Davut Gül, yılbaşı dolayısıyla kent genelinde denetim ve ziyaretler gerçekleştirdi

  Vali Gül, İzzet Baysal Huzurevi, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Şehit Salih Sevgican Polis Merkezi, Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi yerleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı ve bilgi aldı. Ayrıca polislere yiyecek ikramında bulundu ve yılbaşı denetimlerinde bulunan jandarma ve trafik uygulama noktalarını ziyaret etti.

 • İstanbul'da yılbaşı gecesi bazı metro ve tramvay hatları 24 saat çalışacak
  28 Ara İstanbul'da yılbaşı gecesi bazı metro ve tramvay hatları 24 saat çalışacak

  İstanbul'da yılbaşı gecesi bazı metro, tramvay ve füniküler seferleri gece saatlerinde de devam edecek. Seferler kişiselleştirilmiş İstanbulkart kullanıcıları için ücretsiz olacak.

 • DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - Trafiğe bir yılda 624 bin yeni araç çıktı
  21 Ara DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - Trafiğe bir yılda 624 bin yeni araç çıktı

  Trafiğe kayıtlı 5 milyondan fazla aracın bulunduğu megakent İstanbul'da meydana gelen trafik kazaları, hem can kaybına hem de hasara yol açıyor.

 • İmamoğlu, M9 Ataköy-İkitelli Metro Hattı'ndaki Test Sürüşüne Katıldı: '4,5 Yılda Yaptıklarımızı 25 Yılla Yarıştırıyorlar'
  20 Ara İmamoğlu, M9 Ataköy-İkitelli Metro Hattı'ndaki Test Sürüşüne Katıldı: "4,5 Yılda Yaptıklarımızı 25 Yılla Yarıştırıyorlar"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 5 ilçeden geçecek 13,4 kilometrelik hat boyunca 12 istasyona uğrayıp, tek yönde 35 bin yolcu taşıyacak Ataköy-İkitelli metro hattında gerçekleştirilen test sürüşüne katıldı. İmamoğlu, “Daha öncesinde çoklu müdahalenin, akıl karıştırıcı hamlelerin, siyasetin saçma sapan tariflerinin, yani ‘Oy verenlere metro yaparım, oy vermeyenlere yapmam’ diyen aklın yarattığı, iş bilmezlik sürecinin yarattığı sıkıntıları, boşluğu biz ele aldık. Yılda 4-5 kilometrelik başarıdan, 13 kilometrelik başarıya taşıdık. Bunların hepsi 4,5 yıla sığdı. Onun için bunlar 25 yılla bizi yarıştırıyorlar. Şaşırıyorlar herhalde, zannediyorlar biz 25 yıldır iktidardaydık. 4,5 senedir iktidardayız. Bunlar 25 yılı yönettiler, biz daha iyisini yaptık” dedi.

 • Bağcılar Belediyesi Afet İşleri Müdürlüğü'nü kurdu
  20 Ara Bağcılar Belediyesi Afet İşleri Müdürlüğü'nü kurdu

  Bağcılar Belediyesi, muhtemel afet ve acil durumlara karşı eksiksiz bir şekilde hazırlanmak ve zarar azaltma çalışmalarını yapmak amacıyla Afet İşleri Müdürlüğü'nü kurdu. Müdürlük, konusunda uzman ve tecrübeli kadrosuyla Mahmutbey Mahallesi'ndeki yerleşkede hizmet veriyor.

 • İkitelli Metro Hattı Test Sürüşü Yapıldı
  20 Ara İkitelli Metro Hattı Test Sürüşü Yapıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla Ataköy-İkitelli metro hattı test sürüşü gerçekleştirildi. 2024 yılında hizmete girmesi planlanan hat ile Ataköy-İkitelli arası 21 dakikaya inecek.

 • Bağcılar'da Alkollü Kaporta Ustası Motosikletli Kuryeye Çarptı
  18 Ara Bağcılar'da Alkollü Kaporta Ustası Motosikletli Kuryeye Çarptı

  Bağcılar'da müşterisinin aracını alarak iddiaya göre alkollü bir şekilde kullanan kaporta ustası, motosikletli kuryeye çarptı. Kazanın ardından aracından reflektör alıp döneceğini söyleyen kaporta ustası, aracına binerek olay yerinden kaçtı. Yardım için gelen vatandaşlardan birisi de kuryenin motosikletini alarak kaçan sürücüyü kovaladı. Olay kameralara anbean yansıdı.

 • DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - Ulaşımın yükünü alan metro ve tramvaylardaki arızalar İstanbulluları bıktırdı
  16 Ara DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - Ulaşımın yükünü alan metro ve tramvaylardaki arızalar İstanbulluları bıktırdı

  İstanbul'da her gün 2 milyonun üzerinde yolcu taşıyan metro, tramvay ve füniküler hatları, nüfusu 16 milyonu aşan kente yetersiz kalırken, yaşanan arıza ve teknik aksaklıklar da vatandaşların tepkisine yol açıyor.

 • DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - 'Uyumayan şehir'de gece toplu taşımaya erişim sıkıntısı yaşanıyor
  14 Ara DOSYA HABER/İSTANBUL'UN ULAŞIM SORUNU - "Uyumayan şehir"de gece toplu taşımaya erişim sıkıntısı yaşanıyor

  İstanbullular, yaşamın 24 saat devam ettiği şehirlerden biri olarak nitelendirilen kentte gece saatlerinde toplu taşımayla ulaşım sağlamada zorluk çekerken, her gece kesintisiz hizmet veren metrobüs ile 9 İETT hattı ve sadece hafta sonu gece seferi uygulanan 7 metro hattı megakent için...

 • İstanbul'da düğün konvoyunda zincirleme kaza
  11 Ara İstanbul'da düğün konvoyunda zincirleme kaza

  İstanbul Mahmutbey Caddesi üzerinde seyreden düğün konvoyunda lüks araçlar birbirine çarptı. Kaza anları aksiyon kamerası tarafından kaydedildi. Yaralanan olmazken, 4 araçta maddi hasar meydana geldi.

 • TEM'de TIR ve otomobil sürücüleri arasında inatlaşma
  11 Ara TEM'de TIR ve otomobil sürücüleri arasında inatlaşma

  TEM Otoyolu'nda trafikte ilerleyen TIR sürücüsü, sol şeride geçmek istediği sırada sol şeritteki otomobil sürücüsüne yol vermedi. İki sürücü arasında yaşanan inatlaşma cep telefonu kamerasına yansıdı.

 • Bağcılar'da yasadışı bahis operasyonu
  08 Ara Bağcılar'da yasadışı bahis operasyonu

  İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yasadışı bahis oynattıkları gerekçesiyle 3 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin üzerinden 682 bin 565 TL ile bin dolar para ele geçirildiği ancak mahkemede serbest kaldıkları belirtildi.

 • Bağcılar'da düzenlenen 'Futbolun Babaları' turnuvası sona erdi
  03 Ara Bağcılar'da düzenlenen 'Futbolun Babaları' turnuvası sona erdi

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Bağcılar Belediyesi'nin düzenlediği 'Futbolun Babaları' programının kapanış törenine katıldı. Yıldıztepe MEFO takımı şampiyon oldu.

 • Futbolun Babaları'nda şampiyon belli oldu
  03 Ara Futbolun Babaları'nda şampiyon belli oldu

  Bağcılar Belediyesi'nin 2. kez düzenlediği Futbolun Babaları Turnuvası'nda filan heyecanı yaşandı.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 2024 yılı bütçesi kabul edildi
  28 Kas İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 2024 yılı bütçesi kabul edildi

  İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) 213 milyar 500 milyon liralık 2024 yılı bütçesi kabul edildi.

 • İmamoğlu, İbb ve İştiraklerinin 2024 Bütçesini 516 Milyar Lira Olarak Açıkladı. İmamoğlu: 'Mızrak Artık Çuvala Sığmıyor'
  28 Kas İmamoğlu, İbb ve İştiraklerinin 2024 Bütçesini 516 Milyar Lira Olarak Açıkladı. İmamoğlu: "Mızrak Artık Çuvala Sığmıyor"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye ve iştiraklerinin 2024 yılı yatırım ve hizmet bütçesini İBB Meclisi'ne sundu. İmamoğlu, “Eğer sağlıklı büyüyen, istikrarlı bir ülke ekonomisine sahip olsaydık, biz, bu mega şehri, güzel İstanbul’umuzu kat be kat daha fazla şahlandırırdık. 2018’den beri içinde çalkalandığımız kur krizi ve bu tarihten itibaren tekrarlanan basiretsizliklerle her gün artan ekonomik kriz, hayatın her alanında olduğu gibi Belediyemizin maliyetlerini de çok dramatik biçimde artırdı. Geride bıraktığımız 5 yıl gibi kısa bir sürede tüm mal ve hizmetlerin fiyatları öyle astronomik oranlarda arttı ki, gelişmiş ekonomilerin bir yılda yaşadığı enflasyonu biz bazen haftada, bazen ayda yaşıyoruz. Şimdi dünyada enflasyon düşüş trendine girmişken, bizde artmaya devam ediyor. Hem de ne artış! Eskiden, ‘3 ay sonra tamam, önümüzdeki yılın ortasında düşecek’ denilen enflasyon, resmi raporlarda ve söylemlerde bile “2026’da düşecek” diye değiştirildi. Artık mızrak çuvala sığmıyor” dedi.

 • TEM Otoyolu'nda Minibüs Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
  19 Kas TEM Otoyolu'nda Minibüs Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı

  Bağcılar'da TEM Otoyolu'nda seyir halinde olan bir servis minibüsü bariyerlere çarparak devrildi. Kazada minibüs şoförü hayatını kaybederken, bir kişi yaralandı. Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • TEM Otoyolu'nda servis minibüsü devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
  19 Kas TEM Otoyolu'nda servis minibüsü devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

  Bağcılar'da TEM Otoyolu'nda meydana gelen kazada servis minibüsü bariyerlere çarparak devrildi. Kazada minibüs şoförü hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı. Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

 • Bağcılar'da minibüs bariyerlere çarpıp devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
  19 Kas Bağcılar'da minibüs bariyerlere çarpıp devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

  Bağcılar'da kayganlaşan yolda hızını alamayan minibüs bariyerlere çarpıp devrildi. Kazada 1 kişi ölürken 1 kişi yaralandı. Kaza, saat 03.30 sıralarında TEM Otoyolu Mahmutbey Viyadüğü Ankara istikametinde meydana geldi. Sürücü hayatını kaybederken, yolcu ise yaralandı.

 • TEM Otoyolu'nda servis minibüsü devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
  19 Kas TEM Otoyolu'nda servis minibüsü devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

  Bağcılar'da TEM Otoyolu'nda meydana gelen kazada servis minibüsü bariyerlere çarparak devrildi. Kazada minibüs şoförü hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı. Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

 • Bağcılar'da Minibüs Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
  19 Kas Bağcılar'da Minibüs Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı

  Bağcılar'da TEM Otoyolu Mahmutbey Viyadüğü Ankara istikametinde meydana gelen kazada, kayganlaşan yolda hızını alamayan minibüs bariyerlere çarparak devrildi. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı. Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

 • Bağcılar'da trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı
  19 Kas Bağcılar'da trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı

  Bağcılar'da meydana gelen trafik kazasında Mahmutbey Viyadüğü Ankara istikametinde seyreden bir servis minibüsü bariyerlere çarparak devrildi. Kazada minibüs şoförü hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı. Olay yerine gelen ekipler güvenlik önlemi aldı ve yaralı hastaneye kaldırıldı.

 • Sonbaharda ayrı bir güzelliğe bürünen Horma Kanyonu, ziyaretçi akınına uğruyor
  17 Kas Sonbaharda ayrı bir güzelliğe bürünen Horma Kanyonu, ziyaretçi akınına uğruyor

  Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesinde bulunan Horma Kanyonu, sonbahar mevsiminde ziyaretçilerin akınına uğruyor. 3 kilometrelik yürüyüş parkuru ile doğal akvaryum görünümünü andıran kanyon, doğa tutkunlarının uğrak noktası haline geldi.

 • KURTULMUŞ:  BU İNSANLIK AYIBI KATLİAMI DA AŞMIŞ SOYKIRIMDIR
  17 Kas KURTULMUŞ:  BU İNSANLIK AYIBI KATLİAMI DA AŞMIŞ SOYKIRIMDIR

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Filistin'de artık 42'nci gününe gelinen bu insanlık ayıbı 'adını da açık koymak lazım bazıları isterse çekinsin bu adı koymaktan, biz açık söylüyoruz' bu artık katliamı da aşmış soykırımdır" dedi.

 • Bağcılar'da Uyuşturucu Operasyonu: Evde Yangın Çıktı, 15 Kök Kenevir Ele Geçirildi
  17 Kas Bağcılar'da Uyuşturucu Operasyonu: Evde Yangın Çıktı, 15 Kök Kenevir Ele Geçirildi

  Bağcılar'da bir şahsın evinde uyuşturucu yetiştirmek için kurduğu düzenek, elektrik sisteminden kaynaklı yangına sebep oldu. Şahıs gözaltına alınırken evde yapılan aramada 15 kök kenevir ve hint keneviri yetiştirilmesinde kullanılan kimyasal madde ele geçirildi.

Advertisement