Hafik'te taziye aracı hizmete sunuldu - Son Dakika

Hafik'te taziye aracı hizmete sunuldu

04.11.2019 15:10
Hafik'te taziye aracı hizmete sunuldu, System.String[]

Hafik Belediye Başkanı Selahattin Çuhadaroğlu, taziye aracının hizmete sunulduğunu söyledi.

Hafik Belediye Başkanı Selahattin Çuhadaroğlu, taziye aracının hizmete sunulduğunu söyledi.

İlçe halkına hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Çuhadaroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Belediye başkanı adaylığı sürecinde 41 projenin yapılması vaadinde bulunmuştum. Bu projelerden biri olan taziye aracını halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyorum." dedi.

Yakın zamanda birkaç projenin daha hizmete sunulacağını aktaran Çuhadaroğlu, "Yakın zaman içerisinde PTT binasının önündeki alana Halk Pazarı'nı taşıyacağız ve sundurmalı şekilde yapacağız. Belediye Fırını ve Belediye Hamamı'nı 1 yıl içerisinde hizmete açacağız." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hafik'te taziye aracı hizmete sunuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Ağabey, tartıştığı kardeşini bıçaklayarak öldürdü Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti