Son Dakika Haberleri: Hande'nin Ayrıldığı Sevgilisi Ümit Cem Şenol, Barışmak İçin Aldığı Hediyeyi Yener'in Kartıyla Ödedi

Hande'nin Ayrıldığı Sevgilisi Ümit Cem Şenol, Barışmak İçin Aldığı Hediyeyi Yener'in Kartıyla Ödedi

7 ay önce

Şarkıcı Hande Yener'le ilişkisi biten Ümit Cem Şenol, alışveriş yaptıktan sonra ödemeyi Yener'in kartıyla yaptı.

Hande'yle barışmak için 5 bin liralık harcama yapan Şenol, harcamanın sadece bin lirasını Yener için harcadı.

ESKİ SEVGİLİ KAFALARI KARIŞTIRDI

Ünlü popçu Hande Yener nişanlısı Ümit Cem Şenol'dan üçüncü kez ayrıldığını 12 gün önce duyurmuştu. Hatta bir konseri sonrasında samimi açıklamalar yapan Yener 'Aşkta başarısızım, duygusal hayatım çöküntü içinde' demişti. Ayrılığın ardından Ümit Cem Şenol'un hareketi, kafaları karıştırdı.

KENDİSİNE 4 BİN LİRA, HANDEYE BİN LİRALIK ALIŞVERİŞ YAPTI

Güneş'in haberine göre, Önceki gün öğle saatlerinde bir AVM'ye giden Ümit Cem Şenol akşama kadar mağaza mağaza gezerek alışveriş yaptı. Girdiği bir mağazada 'Hande'ye de bir şeyler alayım' diyerek bin liralık bir çanta seçen Ümit Cem Şenol kendisine de 4 bin liralık ürün aldı.

"HANDE KARTINI UNUTMUŞTUR"

Toplam 5 bin liralık faturayı Hande'nin kredi kartıyla ödediğini fark edenler şoke oldu. Ayrıldığı sevgilisinin kartıyla alışveriş yapmasını, 'Hande kredi kartını geri istemeyi unutmuştur' şeklinde yorumlayan da oldu 'Ayrılık bu kez kısa sürmüş, kesinlikle barışmışlardır' diyen de..

Hande Yener'in Nişanlısı Cem Şenol Kimdir?


YORUMLAR


24 Haziran'ı Bilen Şirketten Yeni Anket! Bir Büyükşehir El Değiştiriyor Sokakta Üst Araması Yapan 2 Polis, Hırsızlıktan Tutuklandı

"İntiharımızdan Kimse Sorumlu Değildir" Dedikten Sonra İmam ve Eşi Ölü Bulundu