Hastane Yönetiminden Yaşlılara Moral - Son Dakika

Hastane Yönetiminden Yaşlılara Moral

22.03.2019 13:36
Hastane Yönetiminden Yaşlılara Moral

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında hastane yönetimi huzurevini ziyaret ederek yaşlılara moral verdi.

Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında hastane yönetimi huzurevini ziyaret ederek yaşlılara moral verdi.

"18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası" kapsamında Liv Hospital Samsun yönetimi anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret eden hastane yönetimi huzurevi sakinlerine moral verdi.

Sahra Sıhhiye Okulu Bando Komutanlığı Yaşlılar Haftası Konseri verirken, Masal Bahçesi Anaokulu öğrencileri, Yakakent Çok Programlı Lisesi ve Liv Hospital Samsun yönetimi huzurevi sakinlerine moral ziyaretinde bulundu.

Liv Hospital Samsun yönetim ekibi, minik öğrenciler ve gençler bu yıl da büyüklerini yalnız bırakmadı ve hediye ve çiçeklerle onları mutlu etti. Liv ailesini her yıl görmekten mutluluk duyan yaşlılar ziyaretçileri ilgiyle karşıladı ve sohbet etti.

Liv ailesinin her yıl olduğu gibi bugün de yanlarında olduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Müdürü Bayram Yücel, "Artık onlar bizden, içimizden biri oldu. Sağ olsunlar büyüklerimizi önemsiyorlar ve ziyaret ediyorlar. Huzurevi sakinlerini bu ziyaretlerle mutlu görmek bizim için en güzel şey. Vefa, unutmamak unutulmamaktır. Liv ekibine, bizlere her yıl Yaşlılar Haftası Konseri veren Sahra Sıhhiye Okulu Bando Komutanlığı'na, miniklerimize, gençlerimize minnettarız. Yüreklerine sağlık" dedi. - SAMSUN

YORUMLAR
500
Samsun ve Tokat'taki trafik kazaları KGYS kameralarına yansıdı Samsun ve Tokat'taki trafik kazaları KGYS kameralarına yansıdı Yangında zarar gören Balıklı Rum Hastanesi yılbaşına kadar eski haline getirilecek Yangında zarar gören Balıklı Rum Hastanesi yılbaşına kadar eski haline getirilecek 18 kilometrelik bulvar 17 günde yenilendi 18 kilometrelik bulvar 17 günde yenilendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hastane Yönetiminden Yaşlılara Moral - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement