Hayalet Avcıları 2 Filmi - Son Dakika

Hayalet Avcıları 2 Filmi

12.07.2011 19:48
Hayalet Avcıları 2 Filmi

Hayalet Avcıları 2 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hayalet Avcıları 2 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Ghost Busters ekibinin New York şehrini kötü ruhların istilasından kurtarmasının üzerinden beş koca yıl geçmiştir. Ancak kafadarların hayalet avcılığı yapması yasaklanmış, her biri kendisine başka bir iş bulmak zorunda kalmıştır. Ray ve Winston çocuklar için hokkabazlık yaparken, Egon insan duygularının çevre üzerindeki etkilerini araştırmaktadır. Venkman yerel bir televizyonda uyduruk bir parapsikoloji programı yapmaktadır.

Dana'ya gelince, Venkmanla birlikte olmuş, bir çocuk yapmış ve ondan ayrılmıştır. Genç kadın müzede üzerinde çalıştığı bir restorasyon işinde Karpatyalı Vigo'nun resmine denk gelir. Tablo büyülüdür ve Vigo hayata geri dönmek istemektedir. Hayalet Avcıları tekrar faaliyete geçmek için şehri ikna edebilecekler midir? Şehirdekilerin hayatı buna bağlıdır!

Yönetmen: Ivan Reitman

Senaryo: Harold Ramis, Dan Aykroyd

Oyuncular: Rick Moranis, Harold Ramis, Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Bill Murray

Filmin Türü: Aksiyon, Macera,

Orijinal Adı: Ghostbusters II

Yapımcı Firma: Columbia Pictures Corporation

Yapım Yılı: 1989

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 108 dk.

Vizyon Tarihi: 01.01.1990

YORUMLAR
500
Ersan Şen'in 'Cemal Metin Avcı'ya verilen haksız tahrik indirimi kararı doğru' sözü eleştiri oklarının hedefi oldu Ersan Şen'in 'Cemal Metin Avcı'ya verilen haksız tahrik indirimi kararı doğru' sözü eleştiri oklarının hedefi oldu Şarkıcı Koray Avcı konser verdi Şarkıcı Koray Avcı konser verdi Hollywood yıldızı Robert de Niro İstanbul'da: Bu şehirde film çekmek müthiş olur Hollywood yıldızı Robert de Niro İstanbul'da: Bu şehirde film çekmek müthiş olur

Son Dakika Güncel Hayalet Avcıları 2 Filmi - Son Dakika


Advertisement