Hayatınızın Direksiyonunda Kim Var? - Son Dakika

Hayatınızın Direksiyonunda Kim Var?

14.10.2014 13:29
Hayatınızın Direksiyonunda Kim Var?

Boğazınızla ok kırabilir misiniz? Kırık camların üzerinde yürüyebilir misiniz?

Kemal İslamoğlu tarafından verilen Hayatın Direksiyonuna Geç seminerleri, bugüne kadar yüzlerce kişiye nasıl kurban rolünden çıkabileceklerini öğretti. Bir kez daha 26 Ekim Pazar günü ücretsiz gerçekleşecek seminerin amacı, "hayali olarak kurduğumuz zihinsel ve duygusal blokajlarımızı yıkarak gerçek potansiyelimizi" ortaya çıkarmak!
Yurtiçi ve yurtdışında 20 yıldan beri 100 binden fazla profesyonelle danışman, eğitmen ve koç olarak çalışan Kemal İslamoğlu, zihinsel ve duygusal blokajları yok etmenin formüllerini 'Hayatının Direksiyonuna Geç' adlı seminerlerinde anlatıyor. Hedeflerimize ulaşmamızı engelleyen durumların nasıl çözülmesi gerektiğini gösteriyor.
Kemal İslamoğlu'na göre, zihinsel ve duygusal blokajlarımızı reel korkulardan dolayı koymuyoruz, kendimize hayali blokajlar yaratıyoruz ve onların esiri olarak kendimizi küçük alanlara kapatıyoruz. Gerçek potansiyelimizin çok altında yaşıyoruz."

Kurban rolüne sığınarak hayatımızı çıkmaza sokar; gerçek ihtiyaçlarımızın ne olduğunu, onları nasıl karşılamaya çalıştığımızı, içimize nasıl bakmamız gerektiğini, kendimizi nasıl tanıyabileceğimizi, nasıl düşündüğümüzü, neye değer verdiğimizi, ne hissedip nasıl davranacağımızı bilemeyiz. Bununla da kalmayıp ne kadar başarılı, bilinçli veya sağlıklı olduğumuzu sorgularız, hatta kapasitemizi ne kadar kullandığımızı... "Var" olmayı, "bir" olmayı, akıştaki dengeyi ve yaşam oyununu öğrenmeye çalışırken bocalarız. Çünkü hayatımızın direksiyonunda biz değil başkaları vardır...

Eğer hayatınızın direksiyonuna geçebilirseniz, boğazınızla ok kırabilir, kırık camların üzerinde yürüyebilir hatta ateşin üzerinde bile yürüyebilirsiniz!

YORUMLAR
500
DİYARBAKIR'A GELEN MHP'Lİ OSMANAĞAOĞLU: BU TOPRAKLARIN TARİHİNDE SELÇUKLU VARDIR, AKKOYUNLULAR VARDIR DİYARBAKIR'A GELEN MHP'Lİ OSMANAĞAOĞLU: BU TOPRAKLARIN TARİHİNDE SELÇUKLU VARDIR, AKKOYUNLULAR VARDIR Erdoğan'dan Meral Akşener hakkında sert sözler: Sen kim Abdülhamit'e dil uzatmak kim? Erdoğan'dan Meral Akşener hakkında sert sözler: Sen kim Abdülhamit'e dil uzatmak kim? Otomobile çarpmamak için direksiyon kırdı, benzinliğe daldı... O anlar kamerada Otomobile çarpmamak için direksiyon kırdı, benzinliğe daldı... O anlar kamerada
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hayatınızın Direksiyonunda Kim Var? - Son Dakika


Advertisement