Son Dakika Haberleri: Hayvan Hırsızlığına Jandarma Operasyonu

Hayvan Hırsızlığına Jandarma Operasyonu

7 yıl önce

İzmir'in Menemen İlçesi'nde, Hamit Çam ile Mehmet Ali Yalçın'a ait 11 inek ve buzağıyı çalıp kaçmaya çalışan 4 kişi, takipteki jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Hayvan Hırsızlığına Jandarma Operasyonu, System.String[]
İzmir'in Menemen İlçesi'nde, Hamit Çam ile Mehmet Ali Yalçın'a ait 11 inek ve buzağıyı çalıp kaçmaya çalışan 4 kişi, takipteki jandarma ekipleri tarafından yakalandı. İnekleri yükledikleri kapalı kasa minibüsle kaza da yapan 4 şüpheli tutuklandı.

Menemen İlçesi'ne bağlı Telekler Köyü'nde hayvan yetiştiriciliği yapan Hamit Çam ve Mehmet Ali Yalçın, 3 inek ve 8 buzağıyı meraya çıkarttı. İddiaya göre, geçen cuma günü meraya kapalı kasa bir minibüs ve bir otomobille gelen 4 kişi, inek ve buzağıları yükleyip Kemalpaşa İlçesi'ne doğru yola çıktı. Daha önce çok sayıda hırsızlık suçundan kaydı bulunan şüphelileri takip eden jandarma, Kemalpaşa girişinde operasyon düzenleyip 09 DT 733 plakalı otomobili durdurdu.

Yolda yapılabilecek bir uygulamaya takılmamak için arkadan gelen minibüstekiler, jandarmanın otomobili durdurduğunu görünce geriye dönüp kaçmaya başladı. Jandarma, diğer şüphelilerin peşine düştü ve 35 BSH 80 plakalı minibüs bariyerlere çarpıp durdu. Otomobil ve minibüsteki, İ.T. (38), İ.E. (43), G.Ç. (41) ve M.Ö. (37) gözaltına alındı. Menemen'den çalınan inek ve buzağılar sahiplerine teslim edildi.

CEP TELEFONLARINI KAPATMIŞLAR

Şüphelilerin, teknik takibe takılmamak ve yerlerinin belirlenmemesi için hırsızlık yaptıkları sırada cep telefonlarını kapattıkları ortaya çıktı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 4 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. İnek ve buzağılar sahibine teslim edildi.

---- - İzmir/ MenemenGoogle Arama Sonuçlarına Göre, Türkiye'de 2018'de En Çok Dolar Arandı! İşte O Liste İspanya Hükümetinden Asgari Ücrete Görülmemiş Zam: 900 Euroya Çıkardılar

Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı