Son Dakika Haberleri: Sattığı Evinden Çıkmak İstemeyen Vatandaş, Ortalığı Birbirine Kattı

Sattığı Evinden Çıkmak İstemeyen Vatandaş, Ortalığı Birbirine Kattı

6 ay önce

Elazığ'da 2 sene önce sattığı evden çıkmayan ve at arabasını polislerin üzerine süren şahıs, çatıdan atlayarak bacağını kırdı. Boşaltılan evdeki boğalardan biri de çevredekilere saldırdı.

Sattığı Evinden Çıkmak İstemeyen Vatandaş, Ortalığı Birbirine Kattı, System.String[]

 Elazığ'da 2 sene önce sattığı evden çıkmayan vatandaş, evinin önünde gördüğü polislerin üzerine at aranasını sürdü. Daha sonra kaçtığı evin çatısına çıkarak atlayan vatandaş, ayağını kırdı. Bu sırada polis gözatiminde boşaltılan evdeki boğalardan biri vatandaşlara saldırdı.

POLİSLERİN ÜZERİNE AT ARABASINI SÜRDÜ

Merkeze bağlı Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan evini 2 sene önce 85 bin lira karşılığında Y.İ. isimli kişiye satan Kadir K, evi boşaltmadı. Bunun üzerine yeni ev sahibi mahkemeye başvurdu. Mahkemenin tahliye kararı vermesi üzerine avukat tahliye için polisle eve geldi. Polis ilk önce evde bulunan ve çıkmak istemeyen Kadir K.'nın eşi ve çocuklarını çıkardı. Bu sırada evde olmayan ve evinin boşaltıldığını duyan Kadir K., evin önünde bekleyen polislerin üzerine sebze yüklü at arabasını sürdü.


KENDİSİNİ ÇATIDAN ATTI

At arabasının kamyonete çarpıp durmasıyla beraber Kadir K. evin içine kaçtı. Çatı aralığına çıkan Kadir K., kendini aşağı attı. Bacağı kırılan şahıs, olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.


KAÇAN BOĞA, ÇEVREDEKİLERE SALDIRDI

Daha sonra işçiler evde bulunan eşya ve hayvanları dışarı çıkarttı. Bu sırada kaçan bir boğa, çevredekilere saldırarak kısa süreli tehlike yaşattı.

Bir adet tüfeğin ele geçirildiği ev, mühürlenerek kullanıma kapatıldı.YPG'nin Kirli Afrin Oyunu Deşifre Oldu! Bomba Patlatıp Suçu Türkiye'ye Atacaklardı Define için 21 Metre Tünel Kazan Şüpheliler, Suçüstü Yakalanınca Jandarmaya Rüşvet Teklif Etti
ABD'den Küstah Afrin Çağrısı: Türkiye'yi Böyle Bir Adım Atmamaya Çağırıyoruz