Son Dakika Haberleri: Hindistan'da 7 kişi kanalizasyon tankında zehirlenerek öldü

Hindistan'da 7 kişi kanalizasyon tankında zehirlenerek öldü

2 ay önce

Hindistan'da bir otelin kanalizasyonunu temizlemeye çalışan 7 kişi gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti. Otel sahibi, ihmal ve ölüme sebebiyet vermek suçundan gözaltına alındı.

Hindistan'da 7 kişi kanalizasyon tankında zehirlenerek öldü, System.String[]

Hindistan'da bir otelin kanalizasyonu temizlemeye çalışan 7 kişi gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.

Olay Hindistan'ın Gucerat eyaletine bağlı Fartikui bölgesinde meydana geldi. Yerel medya Darshan Otelinin kanalizasyonu temizlemek için tanka giren 4'ü temizlik görevlisi 7 kişinin gazdan zehirlenerek hayatını kaybettiğini duyurdu.

Yerel medya, hiçbir tedbir almadan foseptik tankına giren 4 temizlik görevlisinin bir süre içeriden çıkmadığını ve dışarıdan ikazlara da cevap vermediklerini gören yaşları 22 ile 24 arasında değişen 3 otel çalışanının da tanka girdiğini ve onların da zehirlenerek öldüklerini yazdı.

Bölge Polis Şefi Vekili Kalpesh Solanki, "Soludukları gazın tam olarak ne olduğunu ve tam olarak neler yaşandığını araştırıyoruz" dedi.

Otel sahibi, ihmal ve ölüme sebebiyet vermek suçundan gözaltına alındı.

Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 11:05 Kaynak: DHAFETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Seda Sayan'dan şaşırtan açıklama: Acun'un tuzağına düşürüldüm Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz