Hızlı ve Korkusuz Filmi - Son Dakika

Hızlı ve Korkusuz Filmi

08.04.2014 18:30
Hızlı ve Korkusuz Filmi, System.String[]

Hızlı ve Korkusuz filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hızlı ve Korkusuz filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Michael, son 5 yıl içinde hiç görmediği karısını görebilmek için tahliye koşullarını hiçe sayan bir suçludur. Havaalanında kiraladığı araçta kendisine ait olmayan bir telefon sesi duyar. Muhtemelen daha önceki müşterilerden kalmış bir telefondur. Sıkışan trafikte ise araba koltuğunun altında bir silâh saklı olduğunu fark eder. Telefon çalar, bir ses “Mesajı aldın” der ve telefon kapanır. Beklenmeyen bir olayın içinde, yanlış bir arabanın sürücü koltuğunda, yanlış bir adamdır artık.

Yönetmen: Mukunda Michael Dewil

Senaryo: Mukunda Michael Dewil

Oyuncular: Tshepo Maseko , Leyla Haidarian , Gys de Villiers , Naima McLean , Paul Walker

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Orijinal Adı: Vehicle 19

Yapımcı Firma: Forefront Media Group

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 85 dk.

Resmi Sitesi: https://www.facebook.com/Vehicle19

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 11.04.2014

Son Dakika Güncel Hızlı ve Korkusuz Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?