Son Dakika Haberleri: Hukuk Bölümü Mezunu Ebru Polat, Kartını Çalan Hırsızı Adım Adım Takip Ederek Buldu

Hukuk Bölümü Mezunu Ebru Polat, Kartını Çalan Hırsızı Adım Adım Takip Ederek Buldu

5 ay önce

Hukuk bölümünden mezun olan popçu Ebru Polat, geçtiğimiz gün alışveriş yaparken kredi kartını çaldırdı. "Boşuna avukat olmadık" diyen Polat, uzun araştırmalar sonucunda hırsızı bularak mahkemeye başvurdu.

Hukuk mezunu popçu Ebru Polat'ın geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki bir mağazada kredi kartı çalındı. Uzun araştırmalar sonucu hırsızı bulan Polat, mahkemenin yolunu tuttu.

HIRSIZLARIN İZİNİ SÜRDÜ

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda alışveriş yapan şarkıcı Ebru Polat, kredi kartının çalınması üzerine hemen hırsız avına çıktı. Mağazaları gezen şarkıcı, kamera kayıtlarını inceleyip hırsızın izini sürdü. Hukuk mezunu popçu, uzun uğraşlar sonucu hırsızı buldu.

"BİZ BOŞUNA AVUKAT OLMADIK SEN HAYIRDIR?"

Kredi kartını çalanı mahkemeye verecek olan Polat, sosyal medya hesabından "Ve kredi kartımı çalan hırsızı buldum... Dedektif gibi iz sürdüm... Biz boşuna Avukat olmadık sen hayırdır? Videolu hali de var elimde, ev adresi, arabası vs. hepsi... Toplam 2 bin TL harcamış. Kredi kartınız çalınıyor ve şifresiz işlemde bu mağazalar hiç kimlik bile istemeden alışveriş yapılmasına izin veriyor.. Sizce bu nasıl olabiliyor? Yasal değil bu... " diyerek isyan etti.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi