İsmail Erdem'in Sevgi Yürüyüşü'ne Binlerce Ataşehirli Katıldı - Son Dakika

İsmail Erdem'in Sevgi Yürüyüşü'ne Binlerce Ataşehirli Katıldı

İsmail Erdem'in Sevgi Yürüyüşü'ne binlerce Ataşehirli katıldıİSTANBUL - AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem vatandaşlarla beraber "Sevgi Yürüyüşü" gerçekleştirdi.

İsmail Erdem'in Sevgi Yürüyüşü'ne binlerce Ataşehirli katıldı


İSTANBUL - AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem vatandaşlarla beraber "Sevgi Yürüyüşü" gerçekleştirdi. İsmail Erdem, bu yürüyüş sırasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Ferhatpaşa Mahallesi'nden Yeni Çamlıca Mahallesi'ne kadar süren Sevgi Yürüyüşü'ne katıldı. Büyük küçük herkesten destek alan ve zaman zaman durarak vatandaşlarla sohbet eden Başkan İsmail Erdem, fotoğraf çekilme isteklerini de geri çevirmedi. Çocukları seven, ihtiyar teyzelerin elini öpen Başkan İsmail Erdem, sokaklarda ve caddelerde bulunan işyerlerine de girerek esnafı tek tek selamladı. Ferhatpaşa'dan Yeni Çamlıca Mahallesi'ne kadar süren yürüyüş sonunda Başkan Erdem otobüs üstünden vatandaşlara seslendi.

"31 Mart'ta vatandaşımız değişim istiyor"

Sevgi Yürüyüşü'nün ardından vatandaşlara seslenen Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, "Bugün Pazartesi dedik, Ferhatpaşa'dan Yeni Çamlıca Mahallesi'ne kadar binlerce komşumuz bu muhabbet iklimine iştirak ettiler. Komşularımı tebrik ediyorum. Yüksek bir heyecan var. 31 Mart'ın habercisi bu heyecan. Vatandaşımızın isteği, arzusu hizmet almak. 45 yıldır tapu mücadelesi veren bir mahalledeyiz. Bu mahallede 60 bin komşumuz yaşıyor. Uzun yıllardır tapu ve mülkiyet ile uğraşıyorlar. İmarsız bir bölge, mülkiyet olmadığı için imar da çıkarılamıyor. 60 bin komşu burada açık cezaevinde yaşar gibi depremlik binalarda yaşıyorlar. Sokaklar dar, yeşil alanı yok. Okula ihtiyaç var, okul alanı yok. Gençlik merkezleri yok. Kütüphaneler yok. Halı sahalar yok. Gençlik de perişan, çocuklar da perişan. Onun içinde diyoruz ki, 31 Mart'ta vatandaşımız değişim istiyor. 31 Mart'ta Ataşehir'de değişim yaşanacak. 1 Nisan itibari ile bölgemizin sorunlarını bir bir çözeceğiz. Önce mülkiyet, sonra imar. İmar ile beraber bölgemize hizmetler ulaşmış olacak" dedi.

Son Dakika

13:29 Maskesiz görüntülenen 71 yaşındaki Kadir İnanır: Linç edildim 13:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Her sabah içiyorum" dediği dut pekmezinin satışları patladı 12:41 Temmuzda kiralara en fazla %11,88 oranında zam yapılabilecek! İşte kiraya göre fiyat artışı 12:29 8 aylık hamile kadın, ikinci bir kadınla evlenen kocasının cinsel organını kesti 12:28 Boşa akan maden suyu kaynağını değerlendirmek için kurulan fabrika 30 ülkeye ihracat yapıyor 11:54 Kaç lira artış olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı maaşlar 10:25 Son Dakika: Memur ve emeklinin maaş zammını belirleyecek haziran ayı enflasyonu açıklandı 10:14 Eşi tarafından boğularak öldürülmek istenen kadını polis kurtardı 10:03 Sosyal medya tamamen kapatılacak mı? AK Parti kanadından yanıt geldi 09:47 Alışılagelmiş tüm siyasi liderleri unutun! Eski bakan yeni partisini bu videoyla duyurdu 09:32 Koronavirüs salgını döneminde Uludağ'da 1500 ağaç kesildi, doğaseverler tepkili 09:27 Öfkeli kadın, tartıştığı erkeği sokak ortasında evire çevire dövdü 09:26 Yarım dönümde örtü altı ejder meyvesi üretiminden 50 bin lira kazanç bekliyor 09:13 Avustralya'da karantinaya alınan yolcular otel görevlileriyle cinsel ilişkiye girdi, ikinci dalga patlak verdi! 09:11 Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla barıştı! Denizde öpüşürken fena yakalandılar