Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Sancaktepe Belediye haberleri, Sancaktepe Belediye son dakika, son dakika Sancaktepe Belediye

Son Dakika Sancaktepe Belediye Haberleri

Son dakika Sancaktepe Belediye haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sancaktepe belediye haberleri anında burada.


 • 20:20 Emine Erdoğan: "İnsanı insan yapan tüm değerler, hepimizin insana ve insanlığa olan inancımız bombalanıyor"

  Emine Erdoğan: 'İnsanı insan yapan tüm değerler, hepimizin insana ve insanlığa olan inancımız bombalanıyor' Emine Erdoğan: "İnsanı insan yapan tüm değerler, hepimizin insana ve insanlığa olan inancımız bombalanıyor" "İki aydır dünyanın gözü önünde vicdanlarımızı paramparça eden bir kıyım yaşanıyor" Emine Erdoğan, Türkiye'nin Gönüllüleri Buluşması"na katıldı Şule Yüksel Şenler Vakfı Onursal Başkanı...

 • 19:15 Emine Erdoğan: Gazze'de insanlığa karşı affedilmesi mümkün olmayan suçlar işleniyor

  Emine Erdoğan: Gazze'de insanlığa karşı affedilmesi mümkün olmayan suçlar işleniyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İsrail'in Gazze'deki saldırılarına değinerek, "İki aydır dünyanın gözü önünde, vicdanlarımızı paramparça eden bir kıyım yaşanıyor. Gazze'de sadece Filistinlilere, sadece Müslümanlara değil, bütün insanlığa karşı affedilmesi mümkün olmayan suçlar işleniyor. İnsanı insan yapan tüm değerler, insana ve insanlığa olan inancımız bombalanıyor." dedi.

 • 17:28 İSTANBUL-EMİNE ERDOĞAN: TÜRKİYE MİLLİ GELİRİNE ORANLA DÜNYANIN EN CÖMERT ÜLKESİ

  İSTANBUL-EMİNE ERDOĞAN: TÜRKİYE MİLLİ GELİRİNE ORANLA DÜNYANIN EN CÖMERT ÜLKESİ ŞULE Yüksel Şenler Vakfı Onursal Başkanı Emine Erdoğan, Şule Yüksel Şenler Vakfı ve AFAD ile 'Dünya Gönüllüler Günü' çerçevesinde düzenlenen 'Türkiye Gönüllüler Buluşması'na katıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 12:11 Veli Arslan, AK Parti Sancaktepe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı

  Veli Arslan, AK Parti Sancaktepe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı İş insanı Veli Arslan, düzenlediği kahvaltı organizasyonunda 31 Mart 2024'te gerçekleşecek yerel seçimlerde AK Parti Sancaktepe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Arslan, 'Sancaktepe için varız, insanlık için varız, gençler için varız diyerek yola çıkacağız' dedi.

 • 28.11.2023 28 Kas 09:57 Mehmet Genç, Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı oldu

  Mehmet Genç, Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı oldu Sancaktepe Belediyesi önceki dönem Başkan Yardımcısı Mehmet Genç, AK Parti'den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı oldu. Genç, ilçede eğitim, kültür, spor faaliyetleri ve tapu problemlerinin çözümünde rol aldı.

 • 20.11.2023 20 Kas 16:06 Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Sancaktepe Sahnesi'nin koltukları Gazze'de katledilen çocuklara ayrıldı

  Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi Sancaktepe Sahnesi'nin koltukları Gazze'de katledilen çocuklara ayrıldı Dünya Çocuk Hakları Günü'nde, AK Partili İlçe Belediyelerine bağlı kültür merkezlerinin koltuklarında sadece Gazze'de şehit edilen çocukların isimlerinin yer aldığı salonlarda çizgi film gösterimi yapıldı.

 • 09.11.2023 09 Kas 23:13 İstanbul'daki 8 İlçe Belediyesi TROY Kartına Geçiyor

  İstanbul'daki 8 İlçe Belediyesi TROY Kartına Geçiyor İstanbul'daki 8 ilçe belediyesi, personelin maaş kartlarını yerli kart TROY'a taşıma kararı aldı. Belediye başkanları, sosyal medya hesaplarından TROY sistemine geçildiğini duyurdu. Yerli ve milli ödeme sistemi TROY'un kullanılmasıyla ekonomik hegemonyaya karşı bir adım atıldığı belirtildi.

 • 09.11.2023 09 Kas 09:50 Eskişehirspor Kadın Futbol Takımının yeni sezon rakipleri belli oldu

  Eskişehirspor Kadın Futbol Takımının yeni sezon rakipleri belli oldu Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı, Kadınlar 3. Ligi Play-In turunda şampiyonluğa ulaşarak Kadınlar 2. Lige yükselmişti. Türkiye Futbol Federasyonu'nun açıklamasına göre, yeni sezonda Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı A Grubunda Bakırköy Yenimahalle Spor Kulübü, Küçükçekmece Akdeniz Spor, Tuzla Sahil Spor, Pendik Güven Spor, Sancaktepe Belediye spor, Düzce Kadın Futbol Spor ve Çanakkale Dardanel Spor Kulübü ile mücadele edecek.

 • 08.11.2023 08 Kas 15:07 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Filistinli Kadınlarla Dayanışma İnisiyatifi'nin eylemine destek verdi

  Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Filistinli Kadınlarla Dayanışma İnisiyatifi'nin eylemine destek verdi Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Mütevelli Heyeti Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Filistinli Kadınlarla Dayanışma İnisiyatifi'nin İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek için düzenlediği sessiz oturma eylemine destek verdi. Bayraktar, eyleme KADEM'le birlikte 74 sivil toplum kuruluşunun da destek verdiğini belirtti. Eylem, Sultanahmet'te 8. gününde devam ediyor.

 • 07.11.2023 07 Kas 12:19 İstanbul İlçe Belediyeleri İsrail Menşeli Ürünlere Boykot Başlattı

  İstanbul İlçe Belediyeleri İsrail Menşeli Ürünlere Boykot Başlattı İstanbul'daki ilçe belediyeleri, Filistin'e yönelik saldırıları destekleyen uluslararası firmaların ürünlerine karşı boykot kampanyası başlattı. Belediyeler, sosyal medya üzerinden İsrail menşeli ürünleri boykot edeceklerini duyurdu. Boykot eylemine destek veren belediyeler, İsrail destekçisi firmalara karşı sessiz kalmadıklarını gösterdi. İsrail menşeli ürünlerin satışının yapılmayacağı sosyal tesislerin listesi açıklandı. Boykot kararı, İstanbul'daki tüm ilçe belediyeleri tarafından kalıcı olarak uygulanacak.

 • 30.10.2023 30 Eki 18:41 İstanbul Sanayi Odası 100. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Açıldı

  İstanbul Sanayi Odası 100. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Açıldı İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından yapılan İstanbul Sanayi Odası 100. Yıl Cumhuriyet Anaokulu, İstanbul Valiliğinin '500 Anaokulu Hedefi Projesi' kapsamında açıldı. Okulun açılışı, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • 30.10.2023 30 Eki 15:58 Bakan Tekin: Çocuklarınızın başarısı için eğitim öğretim sürecini biraz daha yakından takip edin

  Bakan Tekin: Çocuklarınızın başarısı için eğitim öğretim sürecini biraz daha yakından takip edin Sancaktepe'de düzenlenen toplu okul açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Çocuklarımız başarılı olsun istiyorsak, evimizde çocuklarımız var, onlarla biraz daha fazla zaman geçirelim. Çocuklarımıza biraz daha iyi örnek olalım.

 • 30.10.2023 30 Eki 15:48 Mili Eğitim Bakanı Tekin, Sancaktepe'de yapımı tamamlanan okulların toplu açılışında konuştu Açıklaması

  Mili Eğitim Bakanı Tekin, Sancaktepe'de yapımı tamamlanan okulların toplu açılışında konuştu Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, akademik çalışmalarda okulların eğitim-öğretimdeki payının yüzde 50'lerin üzerine çıkamadığını belirterek, "Asıl pay evde.

 • 30.10.2023 30 Eki 15:43 Bakan Tekin, Sancaktepe'de toplu okul açılış törenine katıldı

  Bakan Tekin, Sancaktepe'de toplu okul açılış törenine katıldı Sancaktepe'de düzenlenen toplu okul açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Sadece bu binalar bir okul değil. Hepimizin evi aynı zamanda bir okuldur.

 • 22.10.2023 22 Eki 17:11 Gazze'ye Destek Platformu Büyük Sancaktepe Mitingi

  Gazze'ye Destek Platformu Büyük Sancaktepe Mitingi Gazze'ye Destek Platformu tarafından düzenlenen Büyük Sancaktepe Mitingi'nde, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları protesto edildi. Mitinge katılanlar Kur'an-ı Kerim ve İstiklal Marşı okuyarak, Türk ve Filistin bayrakları sallayıp, Gazze'ye destek sloganları attı. Konuşmalarda, İsrail'in soykırımına karşı durulması ve Gazze'deki insanlık dramına son verilmesi gerektiği vurgulandı. Mitinge Sancaktepe Belediye Başkanı, milletvekilleri, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • 14.10.2023 14 Eki 11:50 Sancaktepe Kitap Fuarı Başladı

  Sancaktepe Kitap Fuarı Başladı Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Sancaktepe Kitap Fuarı başladı. Fuarın açılışına AK Parti İstanbul Milletvekili Hulki Cevizoğlu ve Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü katıldı. Etkinlikte 55 yazar ve 55 yayınevi yer alıyor. Başkan Döğücü, kitap fuarının 10 gün boyunca devam edeceğini ve herkesi bu güzel etkinliği yaşamaya davet etti. AK Parti İstanbul Milletvekili Hulki Cevizoğlu ise kitapların medeniyetin başlangıcı olduğunu vurgulayarak, Türklerin ve Müslümanların tarih boyunca ulaştıkları seyri önemsediğini belirtti. Fuarı ziyaret eden bir katılımcı ise kitap çeşitliliğinin fazla olduğunu ve mutlu olduklarını söyledi.

 • 04.10.2023 04 Eki 12:33 Sancaktepe'de kaybolan 3 kardeşin cansız bedenleri inşaatta bulundu

  Sancaktepe'de kaybolan 3 kardeşin cansız bedenleri inşaatta bulundu Sancaktepe'de Pazartesi akşamı kaybolan 7 yaşındaki Berat, 9 yaşındaki Baran ve 11 yaşındaki Batuhan Sağın kardeşlerin cansız bedenleri, aynı mahalledeki inşaatın su dolu temelinde bulunmuştu. Olayla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

 • 24.09.2023 24 Eyl 10:20 Türkiye'nin ev sahipliğinde Balkan Artistik Cimnastik Şampiyonası düzenlendi

  Türkiye'nin ev sahipliğinde Balkan Artistik Cimnastik Şampiyonası düzenlendi Sancaktepe Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı Balkan Artistik Cimnastik Şampiyonası, Türkiye'de gerçekleşti. 10 ülkeden 77 sporcu katıldığı yarışmada Türkiye, 7 altın, 11 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı. Organizasyona katılan yetkililer, cimnastik camiasının daha fazla şampiyon yetiştirmesini umut ediyor.

 • 23.09.2023 23 Eyl 23:03 AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: İnşallah yine yeniden İstanbul ile AK Parti belediyeciliğini buluşturacağız

  AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: İnşallah yine yeniden İstanbul ile AK Parti belediyeciliğini buluşturacağız AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sancaktepe'de vatandaşlarla bir araya gelerek İstanbul'u hizmet belediyeciliği ile kavuşturmanın adımlarını attıklarını belirtti. Kabaktepe, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'nin Sancaktepe'de bayrağı göğüsleyeceğini ve 2024-2029 yılları arasında AK Parti belediyeciliğinin devam edeceğini söyledi. Ayrıca, CHP'li İBB yönetimini eleştiren Kabaktepe, İstanbul'u hizmet belediyeciliği ile buluşturmak için saha çalışmalarını sürdürdüklerini ve Mart ayında sandık çalışmalarını yapacaklarını ifade etti.

 • 23.09.2023 23 Eyl 13:31 AK Parti'den Sancaktepe'de "Yeniden İstanbul" programı

  AK Parti'den Sancaktepe'de 'Yeniden İstanbul' programı AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "Dünyanın en genç filosunu teslim alan CHP'li İBB, 4 yılda dünyanın en beceriksiz yönetimini sergileyerek dünyada en çok otobüs yanan şehir haline getirmiştir.

 • 23.09.2023 23 Eyl 12:57 AK Parti İstanbul İl Başkanı ve Milletvekilleri Sancaktepe'de Vatandaşlarla Buluştu

  AK Parti İstanbul İl Başkanı ve Milletvekilleri Sancaktepe'de Vatandaşlarla Buluştu AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve milletvekilleri, Sancaktepe'de vatandaşlarla bir araya geldi. Kabaktepe, 'İstanbul'u hizmet belediyeciliği ile kavuşturmanın adımlarını atıyoruz' dedi. Kabaktepe ve milletvekilleri, İstanbul ve ilçe genelinde yürütülecek projelere ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

 • 22.09.2023 22 Eyl 18:22 Milli Eğitim Bakanı Tekin: "Bireysel tüketiciye sattıkları fiyatın 3 katına okullarda su satan belediyeler vardı"

  Milli Eğitim Bakanı Tekin: 'Bireysel tüketiciye sattıkları fiyatın 3 katına okullarda su satan belediyeler vardı' Milli Eğitim Bakanı Tekin: "Bireysel tüketiciye sattıkları fiyatın 3 katına okullarda su satan belediyeler vardı" Bakan Tekin ile Başkan Yıldırım Ümraniye'de Necmettin Öztürk İlkokulu'nun açılışını yaptı Ümraniye'de Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile Ümraniye Belediye Başkanı İsmet...

 • 11.09.2023 11 Eyl 16:10 Sancaktepe Belediyesi'nden kaynak arayışı! 3 gün içinde 4 arsayı satışa çıkardı

  Sancaktepe Belediyesi'nden kaynak arayışı! 3 gün içinde 4 arsayı satışa çıkardı Sancaktepe Belediyesi, seçimlere aylar kala ''Hizmetlere kaynak oluşturmak'' gerekçesiyle atıl durumdaki birçok arsayı satışa çıkardı. Belediyenin resmi sitesinden art arda yayınlanan arsa satış ilanları dikkatlerden kaçmadı.

 • 28.08.2023 28 Ağu 07:40 Sancaktepe Belediyesi'nden toplu sünnet şöleni: 1200 çocuk sünnet oldu

  Sancaktepe Belediyesi'nden toplu sünnet şöleni: 1200 çocuk sünnet oldu Sancaktepe Belediyesi'nin organize ettiği geleneksel sünnet şöleninde bu yaz 1200 çocuk sünnet oldu. Sünnet olan çocuklar ve aileleri düzenlenen etkinliklerle eğlendi.

 • 26.08.2023 26 Ağu 10:46 Başkan Döğücü: "Tüm tesislerimizle gençlerin emrindeyiz"

  Başkan Döğücü: 'Tüm tesislerimizle gençlerin emrindeyiz' - Başkan Döğücü: "Tüm tesislerimizle gençlerin emrindeyiz" Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü "2 bin 700'ün üzerinde madalyalı sporcumuz var" Sancaktepe'de spor sezonuna coşkulu açılış Sancaktepe'de spor sezonu, Şehit Selim Topal Spor Salonu'nda düzenlenen spor şöleniyle başladı.

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:29 Sancaktepe'de Muharrem ayında aşure bereketi

  Sancaktepe'de Muharrem ayında aşure bereketi Sancaktepe Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla 10 bin kişiye aşure dağıttı. Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, vatandaşlara aşure dağıtımında bulundu. Etkinlikte toplamda 10 bin kişilik aşure dağıtıldı ve vatandaşlar Başkan Döğücü ile hatıra fotoğrafı çekilerek sohbet etti. Belediye Başkanı Döğücü, aşurelerin her sene olduğu gibi bu sene de dört meydanda hazırlandığını ve Sancaktepeli kardeşlerle paylaşıldığını belirtti. Etkinliğe katılan bir vatandaş ise belediyenin güzel işler yaptığını ifade etti.

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:28 Sancaktepe Belediyesi Muharrem Ayı'nda 10 Bin Kişiye Aşure Dağıttı

  Sancaktepe Belediyesi Muharrem Ayı'nda 10 Bin Kişiye Aşure Dağıttı Sancaktepe Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla Samandıra Meydanı, Yenidoğan Meydanı, Sarıgazi Demokrasi Caddesi ve Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim Araştırma Hastanesi önünde 10 bin kişiye aşure dağıttı. Vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, aşure dağıtımında bulunarak vatandaşlara aşure ikram etti. Başkan Döğücü, bu etkinliğin sevgi, kardeşlik, emek ve bir arada yaşamak anlamına geldiğini belirtti. Vatandaşlar da belediyenin bu tür etkinliklerini takdir ettiklerini ve birlik beraberliklerinin sağlanmasını dilediklerini ifade etti.

 • 01.08.2023 01 Ağu 09:28 Sancaktepe Belediyesi Muharrem Ayı'nda 10 Bin Kişiye Aşure Dağıttı

  Sancaktepe Belediyesi Muharrem Ayı'nda 10 Bin Kişiye Aşure Dağıttı Sancaktepe Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla 10 bin kişilik aşure dağıttı. Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, vatandaşlara aşure dağıtımında bulundu. Aşure dağıtımı Samandıra Meydanı, Yenidoğan Meydanı, Sarıgazi Demokrasi Cad. ve Şehit Prof.Dr.İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde gerçekleşti. Belediye Başkanı Döğücü, etkinlikte yaptığı açıklamada, her sene olduğu gibi bu sene de aşurelerin kendileri tarafından hazırlandığını ve Sancaktepeli kardeşlerle paylaşıldığını belirtti. Etkinliğe katılan bir vatandaş ise belediyenin güzel çalışmalar yaptığını ifade etti.

 • 30.07.2023 30 Tem 15:57 Sancaktepe Belediyesi Birlik Cemevi'nin Temelini Attı

  Sancaktepe Belediyesi Birlik Cemevi'nin Temelini Attı Sancaktepe Belediyesi tarafından Hilal Mahallesi'nde Birlik Cemevi'nin temeli, İstanbul Valisi Davut Gül ve Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü tarafından atıldı. Vali Gül, 'Dışarıdan biri bize dokunmadığı müddetçe yüzyıllardır süren bu kardeşliğimizi, binlerce yıl daha devam ettireceğiz' dedi. Birlik Cemevi'nin temelini atan İstanbul Valisi Davut Gül, 'Bunun için de gerek arsa süreci, gerek proje süreci, finans süreci olarak önemli katkılar oldu. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanır ve açılışını da birlikte yapmış oluruz' ifadelerini kullandı. Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ise, 'Birlik Cemevi farklı inanç ve kültürlere saygı gösteren, sevgi ve barışın da hüküm sürdüğü bir ortam sunacaktır' dedi.

 • 24.07.2023 24 Tem 14:11 Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Gazeteciler ve Basın Bayramı'nda gazetecilerle buluştu

  Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Gazeteciler ve Basın Bayramı'nda gazetecilerle buluştu Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla ulusal ve yerel basının çalışanlarıyla bir araya geldi. Döğücü, gazetecilere teşekkür ederek, vatandaşın ve kamunun sesi olan meslek grubuna duyarlılıkları ve haber alma özgürlüğüne katkıları için teşekkür etti. Programda ayrıca ilçede hayata geçirilen projeler de anlatıldı. Döğücü, gazetecilerin vatandaşla kamu arasındaki köprü olduğunu vurgulayarak, tarafsız ve güzel çalışan gazetecilerle Sancaktepe'de güzel işler yapacaklarını ifade etti.

 • 15.07.2023 15 Tem 10:45 Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz'u anma programı düzenledi

  Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz'u anma programı düzenledi Sancaktepe Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 7'nci yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenledi. Programda şehit ve gazilere dualar okundu, yemek dağıtıldı. Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe Kaymakamlığı, Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ve müftülük iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliklerde Mevlid-i Şerif okundu, sanat sergisi düzenlendi ve kahramanlık türküleri söylendi. Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, konuşmasında şehitlere ve gazilere minnet ve şükranlarını iletti. 15 Temmuz Gazisi Orçun Şekercioğlu ise yaşadığı zorlukları anlattı.

 • 15.07.2023 15 Tem 10:23 Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz'u Anma Programı Düzenledi

  Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz'u Anma Programı Düzenledi Sancaktepe Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 7'nci yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenledi. Programda şehit ve gazilere dualar okundu, yemek dağıtıldı. Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe Kaymakamlığı, Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ve müftülük iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliklerde Mevlid-i Şerif okundu, sanat sergisi düzenlendi ve kahramanlık türküleri söylendi. Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, konuşmasında şehitlere ve gazilere teşekkür etti ve vatanın bağımsızlığını korumanın gururunu dile getirdi. 15 Temmuz Gazisi Orçun Şekercioğlu ise yaşadığı zorlukları anlattı. Belediye, bugün şehit yakınları ve gazi ailelerini ziyaret edecek.

 • 28.06.2023 28 Haz 13:58 Sancaktepe'de Kurban Bayramı Coşkusu

  Sancaktepe'de Kurban Bayramı Coşkusu Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Fatih Mahallesi'nde bulunan kurban kesim alanında vatandaşlarla bayramlaşarak kavurma ve pilav ikramında bulundu. Sancaktepe Kurban Kesim Alanı'nda toplanan vatandaşlara ambulans ve güvenlik görevlileri de hazır bulundu. Randevulu kurban kesim sistemi sayesinde vatandaşlar kolaylıkla kurban kesimi ibadetlerini gerçekleştirdi. Başkan Döğücü, kurban alanında hizmet veren mobil büfelerde çay ve su servisi yapıldığını belirtti ve tüm İslam aleminin ve ülkemizin kurban bayramını tebrik etti.

 • 16.06.2023 16 Haz 11:50 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Brüksel'de konuştu

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Brüksel'de konuştu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Brüksel Kent Zirvesi'ne katılarak İzmir'in deprem deneyimlerini ve bölgeye verdiği desteği anlattı. Başkan Soyer, uluslararası dayanışmanın önemine vurgu yaparak, UCLG ve Eurocities'e destekleri için teşekkür etti. Ayrıca, UCLG Yönetim Kurulu toplantısına katılarak ortak etkinliklerle ilgili görüş alışverişinde bulundu ve Sünger Kent projesini anlattı.

 • 15.06.2023 15 Haz 09:51 Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı, Sancaktepe Belediye Gençlik ve Spor'a penaltı atışları sonucunda mağlup oldu

  Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı, Sancaktepe Belediye Gençlik ve Spor'a penaltı atışları sonucunda mağlup oldu TFF Kadınlar 3. Lig Play Off Çeyrek Final maçında Eskişehirspor Kadın Futbol Takımı, Sancaktepe Belediye Gençlik ve Spor ile karşılaştı. Normal süresi 1-1 sona eren mücadele penaltı atışlarına kaldı ve siyah kırmızılı ekip rakibine 5-4 mağlup oldu. Bu sonuçla Eskişehirspor, TFF 3. Lig'de sezonu noktaladı. TFF Kadınlar 3. Lig ile ilgili olarak ise 2023-2024 sezonunda Kadınlar 2. Ligi'ne dahil edilecek 13 takımın daha belirlenmesi için play-in müsabakaları oynatılacağı açıklandı.

 • 06.06.2023 06 Haz 10:36 Sancaktepe'de 'Dünya Çevre Günü' konser coşkusuyla kutlandı

  Sancaktepe'de 'Dünya Çevre Günü' konser coşkusuyla kutlandı Sancaktepe Belediyesi tarafından 'Dünya Çevre Günü'nde çocuklar ve gençlerin çevre bilincini artırmak için birçok etkinlik düzenlendi. Etkinliğe katılan gençler düzenlenen konserde hem eğlendi hem de eğitmenler eşliğinde çevre konusunda bilgilendirildi. Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, 'Gençlerimizi sıfır atığa ve geri dönüşüme daha duyarlı hale getiriyoruz' dedi.

 • 06.06.2023 06 Haz 09:49 Sancaktepe Belediyesi, Dünya Çevre Günü kapsamında çocuklar ve gençler için etkinlikler düzenledi

  Sancaktepe Belediyesi, Dünya Çevre Günü kapsamında çocuklar ve gençler için etkinlikler düzenledi Sancaktepe Belediyesi, 1-7 Haziran tarihleri arasında Dünya Çevre Günü kapsamında çocuklar ve gençlerin çevre bilincini artırmak amacıyla bir dizi etkinliğe ev sahipliği yaptı. Etkinlikler kapsamında Jenga ve Tangram oyunları oynandı, sıfır atık konulu tiyatro gösterimi, halk oyunları gösterisi ve canlı konser düzenlendi. Ayrıca, geri dönüşüm ürünleri stantlarda sergilendi ve Togg da meydanda yerini aldı. Etkinliğe katılan vatandaşlara çevre duyarlılığını ön plana çıkaran hediyeler verildi. Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, gençlerin sıfır atığa ve geri dönüşüme daha duyarlı hale getirildiğini belirtti ve daha temiz bir dünya için gençlerle çalışacaklarını söyledi.

 • 30.05.2023 30 May 10:42 İstanbul'un fethi Sancaktepe'de coşkuyla kutlandı

  İstanbul'un fethi Sancaktepe'de coşkuyla kutlandı İstanbul'un fethinin 570'inci yıl dönümü, Sancaktepe'de düzenlenen etkinlikler ile kutlandı. Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, "28 Mayıs seçimleri ile birlikte de bu coşkumuz Türkiye yüzyılı ile birleşiyor. Biz de ecdadımızın fetih ruhuyla yine Türkiye yüzyılını dünyaya anlatacağımız bir döneme girdik" dedi.

 • 30.05.2023 30 May 10:09 Sancaktepe'de İstanbul'un Fethi kutlandı

  Sancaktepe'de İstanbul'un Fethi kutlandı Sancaktepe Belediyesi, İstanbul'un Fethi'nin 570'inci yılına özel 'Fetih Şöleni' programı düzenledi. Program kapsamında mehteran takımı gösteri yaptı. Ayrıca müzik dinletileri, lazer ve havai fişek gösterileri de kutlamalara renk kattı.

 • 25.05.2023 25 May 20:51 Çevre Bakanı Kurum: '28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımıza öyle bir destek vereceğiz ki 85 milyon kazanacak'

  Çevre Bakanı Kurum: '28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımıza öyle bir destek vereceğiz ki 85 milyon kazanacak' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Ümraniye'de yaptığı konuşmada 28 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek çağrısı yaptı. Bakan Kurum ayrıca kadınlarla daha güçlü olunması gerektiğini belirterek, Bakanlık olarak kadınlarla birlikte çalıştıklarını söyledi.

 • 25.05.2023 25 May 17:32 Murat Kurum: Ev hanımlarına emeklilik hakkı getiriyoruz

  Murat Kurum: Ev hanımlarına emeklilik hakkı getiriyoruz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge'den milletvekili seçilen Murat Kurum, Sancaktepe ve Ümraniye'de bir dizi program gerçekleştirdi. Kurum, 'Yine bir diğer müjdemiz de ev hanımlarımıza emeklilik hakkı getiriyoruz. Emekli olmak isteyen ev hanımlarının primlerinin üçte birini karşılayacağız' dedi.

 • 13.05.2023 13 May 16:09 Cumhurbaşkanı Erdoğan Sancaktepe'de konuştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Sancaktepe'de konuştu SANCAKTEPE mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sırf Cumhurbaşkanı adayı oldu diye Muharrem İnce'ye atılan iftiraların, baskıların, zorbalıkların, haysiyet cellatlığının failleri de ortaya çıkacaktır.

 • 13.05.2023 13 May 16:06 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SANCAKTEPE'DE KONUŞTU

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SANCAKTEPE'DE KONUŞTU SANCAKTEPE mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sırf Cumhurbaşkanı adayı oldu diye Muharrem İnce'ye atılan iftiraların, baskıların, zorbalıkların, haysiyet cellatlığının failleri de ortaya çıkacaktır.

 • 13.05.2023 13 May 15:04 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Sancaktepe mitinginde konuştu: (2)

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Sancaktepe mitinginde konuştu: (2) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hedefimiz, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılı olan 2023 bitmeden Türkiye içinde tek bir eli kanlı terörist bırakmamaktır.

 • 09.05.2023 09 May 20:11 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sancaktepe'de konuştu

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sancaktepe'de konuştu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sancaktepe'de Trabzonlular Sosyal ve Dayanışma Derneği üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Soylu, terörist başları Kılıçdaroğlu'nun seçilsin de seçilmesin büyük bir mücadele ortaya koyduğunu söyledi. Ayrıca, uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yapılan operasyonda 310 kişinin yakalandığını ve adaletin teslim edileceğini belirtti.

 • 09.05.2023 09 May 19:58 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Terörist başları Kılıçdaroğlu seçilsin diye mücadele ediyor

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Terörist başları Kılıçdaroğlu seçilsin diye mücadele ediyor İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sancaktepe'de Trabzonlular Sosyal ve Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Soylu, terörist başları ve Kılıçdaroğlu arasındaki anlaşmayı ve Amerika'nın kirli ellerini çekip çıkaracaklarını söyledi. Ayrıca uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yapılan operasyondan da bahsetti.

 • 09.05.2023 09 May 19:55 İçişleri Bakanı Soylu: Batıyı ilk kez liderimizle yakaladık

  İçişleri Bakanı Soylu: Batıyı ilk kez liderimizle yakaladık İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzonlular Sosyal ve Dayanışma Derneği'nde yaptığı konuşmada, Batıyı ilk kez liderleri Recep Tayyip Erdoğan ile yakaladıklarını belirtti. Soylu, Türkiye'nin savunma sanayisinin yüzde 80'e çıktığını ve Batı'yı mağlup ettiklerini söyledi. Ayrıca, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına da değinen Soylu, Kılıçdaroğlu'nun sözlerini eleştirdi.

 • 01.05.2023 01 May 12:40 Seren Ay Çetin, Meksikalı dünya 1 numarası Yulihan Luna ile karşılaşacak

  Seren Ay Çetin, Meksikalı dünya 1 numarası Yulihan Luna ile karşılaşacak Dünya Boks Konseyi (WBC) gümüş kemer sahibi Seren Ay Çetin, İspanyol rakibi Maria Del Carmen Romero Molina'yı yenerek Meksikalı dünya 1 numarası Yulihan Luna ile karşılaşmaya hak kazandı. Sancaktepe Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksinde düzenlenen boks gecesinde, Seren Ay Çetin rakibini 10 raunt sonunda hakem puanlarıyla yendi. Ayrıca, Arda Avcı WBC Asya şampiyonluğu kemerinin sahibi oldu ve WBC depremzedelerine 20 bin dolar bağışladı.

 • 01.05.2023 01 May 11:02 SPOR WBC boks gecesinde Seren Ay Çetin ve Arda Avcı tarih yazdı

  SPOR WBC boks gecesinde Seren Ay Çetin ve Arda Avcı tarih yazdı WBC boks gecesinde Seren Ay Çetin ve Arda Avcı tarih yazdı (1)Seren Ay Çetin dünyanın 1 numarası olmak için maça çıkamaya hak kazandıArda Avcı WBC Asya şampiyonu olduSeren Ay Çetin: Gerçekten güzel bir maç olduGüzel bir başarı elde ettik""Önümüzde dünya şampiyonluğu unvan maçı var"Şeyma...

 • 01.05.2023 01 May 11:02 SPOR WBC boks gecesinde Seren Ay Çetin ve Arda Avcı tarih yazdı

  SPOR WBC boks gecesinde Seren Ay Çetin ve Arda Avcı tarih yazdı WBC boks gecesinde Seren Ay Çetin ve Arda Avcı tarih yazdı (2)Seren Ay Çetin dünyanın 1 numarası olmak için maça çıkamaya hak kazandıArda Avcı WBC Asya şampiyonu olduSeren Ay Çetin: Gerçekten güzel bir maç olduGüzel bir başarı elde ettik""Önümüzde dünya şampiyonluğu unvan maçı var"Şeyma...

Advertisement